Wyszukiwarka na stronie html

Witam,

zrobiłem strony w html, ponieważ PHP jeszcze nie umiem. Potrzebuje do niej wyszukiwarki, bo mam dużo rzeczy, które są najczęściej “pochowane”. Poszukuję takiej szukajki aby nie potrzebowała bazy mysql …

Z góry dziękuję

Ciezko bedzie bez PHP i Mysql ,ale mozesz uzyc ta od google.pl adsense.

PHP może być.

Chodziło mi o to że nie mam na stronie php.

Sam skrypt może być w PhP.

Tutaj masz kilka:

http://all.tunia.pl/index.php?path=Skry … zukiwarki/

A strone musisz zmienic z HTML na PHP

Easy Row Search.zip - To miałem.

I tutaj zaczynają się schody w górę. Potrzebna jest baza danych mysql. Ja właśnie chcę tego uniknąć, chodzi mi o to, aby skrypt szukał treści po plikach html, tudzież php.

zobaczę jeszcze inne. Dzięki za adres strony :slight_smile:

Malo jest wyszukiwarek na plikach textowych.A te z MySQL uzywaja PHP :slight_smile:

No właśnie. Jeżeli by takowa się nie znalazła to będę zmuszony użyć z bazą danych. Tylko teraz jest problem - bo nie wiem jak to zrobić. Bazę załatwię, ale na jakiej zasadzie będzie to działało … Podejrzewam, że cała strona musiała by być w PHP, a zarazem połączona z bazą.

To bedzie wygladalo tak.

  • jezeli bedzie plik install.php to tylko nadasz chmody ustawisz dane i zaistalujesz z przegladarki

  • jezeli nie bedzie pliki install.php to bedziesz musial ustawic dane w pliki confing.php i wgrac pliki SQL do bazy.

Pamietaj ,ze ja podalem nazwy ktore najczesciej sa napotykane.Wiec moga sie roznic.

Gdzie masz hosting ?

Hosting mam na ovh.org. Jednakże tam jest 4mb bazy danych, i nie wiem jak je włączyć. W przyszłości mam zamiar kupić serwer i domenę.

Druga opcja to yoyo.pl …