Wyszukiwarka Rambler - jak usunąć?

Witam mam problem ze swoim Google Chrome, poniewaz od czasu jak mój szwagier użył komputera do własnych celów zaczęła się pojawiać Rambler Search, otwierają się dziwne karty. Nie wiem jak to dziadostwo usunąć. Mam FRST porobiłem logi:
Addition.txt (26,9 KB)
Shortcut.txt (34,4 KB)
FRST.txt (63,1 KB)

Pomóżcie :slight_smile:

m.txt (618 bajtów)

U mnie w takich przypadkach, zawsze pomaga skan programem AdwCleaner. Przeskanuj komputer programem, następnie usuń to, co program wskaże i uruchom komputer ponownie (będzie informacja).

AdwCleaner tego nie usunie.Był tu używany.

1 polubienie

Witam ,
Również i ja mam problem z tym badziewiem co kolega skonionio10 wyskakujące reklamy , Rambler Search, otwierają się dziwne karty
widzę w logach że jest to ustrojstwo “hxxp” ale zostawiam to dla oceny forumowiczów co mają wprawę z tym i jak to usunąć.Poniżej logi z FRST
Addition.txt (57,3 KB)
FRST.txt (72,8 KB)

Załóż osobny temat.

„Matko Boska” :sunny: nie uruchamiaj takich instrukcji, bo w najgorszym wypadku będziesz musiał zrobić format w przyszłości.

Zakładasz temat w tym dziale https://forum.dobreprogramy.pl/c/dla-specjalistow/bezpieczenstwo
Klikasz nowy temat, w nazwie np. piszesz infekcja komputera reklamami / wyszukiwarką rambler

W polu opis dodajesz informacje i raporty Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool
możesz użyć opcji wgrywania pliku ikonką „dodaj i czekaj na odpowiedź od @Acorus / @Atis z instrukcjami pod twój system.

1 polubienie