Wyszukiwarki-Jestem zielony

Faktycznie sie rozpisalem, cos mam w sobie, ze jak zaczne to konca nie widac. Dalej, bardzo staram sie byc obiektywny, choc jak wiesz nie zawsze bylem, czasem dalem sie poniesc emocjom (niepotrzebnie, ale tak juz mam) - po raz kolejny dziekuje Ci za “dobre slowo”. Co do linkow, wiem ze ich nie podajesz - co do postow DoctoraX, to myslalem, iz wiecej w nich przekory i prowokowania dyskusji, widac chyba nie, ale odpowiedzi DoctoraX swiadcza o sukcesie forum w tej kwestii, a zatem i Twoim, Fiesta. DoctorX - co do wyrozumialosci wobec Ciebie, to jest szczera, bo uwazam iz nikt nie jest dobry ani zly, nikt nie jest skazany na piractwo. Moje watpliwosci w temacie polegaja jedynie na tym, ze mysle, iz warto by ustawodawca zaczal zmiany “od siebie” wszak wiadomo, ze nie sa oni swieci i jak sami w swych firmach (zarejestrowanych na zony czy kochanki) zatrudniaja pracownikow “na czarno”, tak wiadomo, ze uzywaja nielegalnego oprogramowania. Pozdrawiam wszystkich.

zły : nie

dobry : nie

atanazy to fakt lubie prowokować …do rozmowy ,taki ze mnie ludzik :twisted:

ja słucham KAZIKA to chyba wiele tłumaczy :lol:

No, Kazik człek dobry i zaangażowany w problemy społeczne (tak mi wynika z jego tekstów) więc mogę tylko pogratulować gustu muzycznego. Co do prowokowania, też bardzo lubię, choć często zamiast wywoływać dyskusję, powoduje gniew lub niechęć, no ale jak pisał autor “Nie ma tego złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło”.

Zgadza się Atanazy,chęć sprowokowania dyskusji może być nieodpowiednio zinterpretowana przez różnych czytelników przez co ze względu na brak obiektywizmu może dojść do niepotrzebnych nieporozumień i w konsekwencji do sporów, które nie mają zazwyczaj odniesienia do głównego tematu…no ale co do mojego linka zapodanego(już teraz za*kowanego) to jednak :oops: mea culpa.

BTW

Kazik też jest za legalem :lol: