Wywala neta :(

(system) #1

MaM windowsa XP proff SP2 kozystam z radiowego internetu. CO jakis czas mie wyrzuca, i zamiast ziolonych słupkow w systray-u pokawiaja sie przezroczyste czyli niema polaczenia. problem ten niewystepuje u innych uzytkownikow a raczej admin sie na mnie nieuzwzioł. problem wystepowala takze na SP1. ZYBY PRZYWROCIC POLACZENIE MUSZE OTWORZYC POLACZENIA, KLIKNAC NA MOJE WI-FI /WYLACZ POTEM WLACZ I DZIALA

niestety podczas gry w warcrafta jest to niedopiuszczalne poniewaz nabija przegraner pomocy

(dRAGSTER!) #2

NIe piszesz jakia karta sieciowa ale jezeli masz Planet 8303 lub 8305 to pobierz nowe stery ze strony http://www.planet.com.tw/download.php zainstaluj a potem wywal (odinstaluj) jezeli dobrze pamietam utylity ( wlasnie te zielone slupki :slight_smile: ) U mnie wlasnie powodowalo rozlaczanie samoistne netui i dodatkowo zmien szybkosc na 1 Mb/s co jezeli nie masz sily sygnalu znakomitej to pozwoli Ci ja uzyskac ( opis dotyczy tak jak jest to u mnie - PLANET) Zmiana na 1 Mb/s Menadzer urzadzen>karty sieciowe(rozwijasz)>PPM>wlasciwosci>zaawansowane> desired Tx reate i tu w okienku wybierasz 1Mb/s -> powtarzam tak zrobilem u siebie u u mnie nie ma z tym problemow juz.

(system) #3

to jest wlasnie planet 8305, bede probował dzieki