Wywala

:slight_smile: otóz od jakiegoś czasu kiedy siedze se na czacie na wp niespodziewanie mnie stamtąd wywala.pytanie.co jest przyczyną i jak to zwalczyc(o ile mozna) :slight_smile:

W jakim sensie wywala?

Jak sprawa wygląda na innych przeglądarkach?

na innych nie patrzyłem ale chyba zaczeło sie od mozilli 3 bo wczesniej mialem 2 i normalnie a teraz sciągne jakiś plik to jak otwieram to albo wogle sie nie otwiera albo pisze otwórz za pomocą (exe pliki) a wywala w sensie ze pojawia sie jakiś komunikat ze nie jestes zajerestrowany na serwerze i tak dalej

Jeśli ściągasz pliki to zazwyczaj(często) musisz sam nadać im rozszerzenie bądź wybrać je z listy rozwijalnej(typ pliku)…

Co do Twoich problemów…ogarnij ot jakoś i napisz konkretnie o co chodzi, bo bardzo jakoś chaotycznie piszesz…

“Jeśli ściągasz pliki to zazwyczaj(często) musisz sam nadać im rozszerzenie bądź wybrać je z listy rozwijalnej(typ pliku)…”—>raczej nigdy nie trzeba było tego robić niektore sie odpalają a inne nie

“Co do Twoich problemów…ogarnij ot jakoś i napisz konkretnie o co chodzi, bo bardzo jakoś chaotycznie piszesz…”-----> no problem taki ze se siedze na tym czacie na wp no i ni z tego ni z owego mnie stamtąd wywala i pojawia sie komunikat “nie jestes zarejestrowany na serwerze w razie powtarzania sie problemu coś tam zgłoś” :slight_smile: :stuck_out_tongue:

chyba zmienie przegladarke

Zmiana przeglądarki to dobry pomysł, zwłaszcza gdy problem wcześniej się nie pojawiał.

tez mi sie wydaje tak :slight_smile:

ziommm, zmień tytuł “wywala…” na konkretny, inaczej temat wyladuje w śmietniku.

Ewentualnie zainstaluj starszą wersję, czyli 2.0.0.16, jeśli używasz wersji 3. Chodzi o Firefoxa tak??

Mówiłem na początku a i tak nie podałeś rezultatów…

Ewentualnie możesz spróbować tego :arrow: http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo … a:_Firefox