Wywalanie połączenia z internetem || City Media Net

Witam

Od pewnego czasu mam taki problem, ze wywala mi neta(LAN). Np. Wchodze na jakas strone(np. google). Dziala. Potem na nasza-klasa. Nie dziala. Wczytuje sie i wczytuje. Wchodze w polaczenia sieciowe wylacz/wlacz. Wpisuje jeszcze raz adres strony. Dziala. Kolejna strona. Znowu sie wczytuje niewiadomo ile. Wylacz/wlacz. I tak w kolko. Dzwonilem do dostawcy neta. Powiedzieli mi, ze u nich jest wszystko dobrze. Zastanawia mnie teraz co moze byc nie tak. Przeinstalowanie windowsa[(7) ale na XP to samo) nie pomoglo. Mialem tez taka sytuacje, ze jak wylaczalem polaczenie, to karta sieciowa zniknela. Po zresetowaniu kompa pojawila sie na nowo. Dwa razy mialem taka sytuacje. Zauwazylem tez, ze gdy np. wchodze na google(strona ktora malo wazy) to wczytuje mi sie odrazu i na google moge wejsc po kilka razy. Kiedy chce sie zalogowac np. na nasza-klase(strona ktora wazy duzo wiecej) to w ogole mi sie nie wczytuje, nawet po zresetowaniu polaczenia. Pierwszy raz mialem takie cos okolo tygodnia temu, potem bylo wszystko dobrze, ale dwa dni temu, sytuacja sie znowu powtorzyla. Tak samo chcialem zainstalowac net-framework i podczas sciagania przez program predkosc jest 500kb/s a potem odrazu spada do 0. W polaczeniu lokalnym w “stan” mam 20x wiecej odebranych danych, niz wyslanych.

uszkodzona sieciówka ?

co tam w wireshark ?

jak na pingi reaguje ?

jak inne aplikacje ? torrent ? strumieniowanie video ? FTP ?

Pozdrowiam

uszkodzona sieciówka ? -> tzn. co uszkodzone?

co tam w wireshark ? -> a co to?

jak na pingi reaguje ? -> -> to zalezy. jesli wylacze/wlacze karte sieciowa, nastepnie wlacze cmd, spinguje np. dns to jeden-dwa pakiety dojda, a reszta juz nie. jak drugi raz to zrobie to juz zaden pakiet nie dojdze

jak inne aplikacje ? torrent ? strumieniowanie video ? FTP ? -> probowalem np. update’owac gre to jest na poczatku tradycyjna predkosc okolo 400kb/s ale potem szybko stopniowo spada do 0. Tak samo gdy wchodze na speedtest.pl i daje test, to przy 20% mniej wiecej, predkosc zaczyna spadac do 0.

nie wazne co robie zawsze traci polaczenie po jakims czasie