Wywalanie z serwów w Wolfensteinie ET

Ktoś może wie czego bo wejściu na serwa jak ładuje się nowa mapa,wywala mnie i pisze: ‘‘Server disconected for uknown reason’’

Czasem jest to I mapa czasem już V się ładuje, ale zawsze mnie wywala,i wolno się ładuje.Chodzi o wolfenstein 2.55

Mam zaktualizowany Punkbuster.

Brak nazwy[nicku] w profilu.

Wątpie…

Z 2% serverów jest postawionych na tej wersji.

Zainstaluj patch 2.60

Następnie 2.60b

wgraj Etpro 3.2.6

Ale jaśli lool gra w klanie który gra na serwerach w wersji 2.55 to co?? :stuck_out_tongue:

To jest prawda…

Mi kiedyś nieraz jak ściagała się mapa to gdy już mapa sie ładowała to nagle mnie wywalało i pisało to ‘Server disconected for uknown reason’’ i klikałem na profil a tam brak nicku.

To niech zmieni klan :stuck_out_tongue:

powiedz mi jaki klan gra jeszcze na 2.55 jak w CB jest obowiazkowo 2.66b

:o :o :o :o :o :o :o :o

Chyba 2.60b + ETpro 3.2.6

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 19:47

A tak wogule to czemu ma grać w CB??

Znajdz mi cupa/lige gdzie na starszych wersjach się gra :mrgreen:

D@widoS mój bład :wink:

łojoj…po prostu nie znam serwów na 2.60 i dalej gram na 2.55

Tak to jak coś to gramy na 2.60, ale tam dużo serwów i ciężko coś znaleźć, chyba najlepszy to Dialog ale tam dużo cheaterow

Właśnie nie wiem zawsze jak się długo ładuje to tak jest.

np. w 2.60 jak właże na cybergames to ładuje mi się==>wyłącza się monitor i wychodzi do Windowsa==>znowu się włącza Wolf i ładuje się do końca==> komunikat ‘‘disconected for uknown reason’’

Zauważyłem, że to się często pojawia jak cie kikną,nawet jak pb wyrzuca, dlatego ciężko znaleźć rozwiązanie,ale wcześniej gibgames i cybergames chodziło dobrze.Może jest limit czasu ładowania?

Mnie wywalało tak jak miałem mało RAMu

Nie 2.60 tylko 2.60b zainstaluj.

To może być przyczyna.

nie Błażej nie chciało mi się rozpisywać ale mam 2.60b et pro 3_2_6 czy jakoś tak,ale spoko:na niektórych serwerach 2.55 i 2.60b chodzi śpiewająco, a na inncy właśnie tak

P.S. Mam obydwie wersje(2.55 i 2.60)