Wywiad z Lepperem

jednym slowem “bezmózg”

od dawna wiedzialem ze w samoobronie ludzie niegrzasza inteligecja :lol: podam jeden przyklad amnestia w wiezieniach dla pedofilow i roznych takich zwyrodnialcow :x

heh LEPPER to LEPPER

on zawsze swoje prawi !!

a zwłaszcza wypowiedź pana Leppera ze pan Aleksander Kwaśniewski jest głową mafii :]

wiecie o czym ja maze zeby wreszcie lepper poczytal na necie co o nim sadzo ludzie :roll: ten czlowiek swoimi poczynaniami przypomina mi Stalina i Hitlera w jednym stalina bo tak jak on trafia do tych najbiedniejszych hitlera bo to co mowi trafia do ludzi :x

to on umie czytać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Balcerowicz musi odejść ! Balcerowicz musi odejśc ! I tyle :D:D

To już dawno nieaktualne.

Teraz Balcerowicz musi zostac…

… i odpowiedzieć za to co zrobił z polską gospodarką :lol:

Może Bóg się nad nami ulituje i siły nie da…

tutaj same głosy anty-Lepperowskie, a ja się pytam skąd tyle poparcia w sondażach dla Samoobrony :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Lepper jak zwykle na swoim poziomie :lol:.

Widocznie my go nie popieramy. :frowning:

Ja napewno nie.

Na głowe jeszcze nie upadłem. :smiley:

Wyobraźcie sobie państwo Dyktature pana Leppera jezeli Polska była by o ustroju własnie Dyktatorskim :]

To by raczej był kabaret a nie dyktatura. :lol:

Ale powinny byc takie osobistosci jak Pan Lepper - sejmowi i ogólnie Polsce jest potrzebna dawka smiechu politycznego. Mam nadzieje tylko ze on nigdy nie dojdzie do władzy, a jego propozycje ustaw nie dojdą do skutku - ten człowiek ma nie pokolei w głowie :]

kabaret jest jeszcze ok.Jednak dramat to blizsze słowo przypisane Lepperowi i temu co mogloby sie stac z naszym krajem w jego rękach!

ahahaha rozwaliło mnie to :wink:

zrobił wiele dobrego i nie jeden ekonomista Ci to powie :stuck_out_tongue:

bo partia reprezentuje tzw. populizm, a że chwytają to ludzie co za bardzo nie wiedzą o co kaman stąd popracie :wink:

podpisuję się pod tym… ale cała wieś i ludzie “mało” świadomi otaczającego ich świata popierają Leppera :expressionless:

Nic na to jednak nie poradzimy. Niestety.

dobrze wiesz ,ze to nie Twoja sprawa.Znasz zasady wyborow w naszym kraju.

A to,ze w tym topiku Lepper zbiera takie ciegi to tylko wspaniale swiadczy o naszych szanownych userach–kiedys potencjalnym elektoracie.Tak trzymac panowie.