Wzmacniacz antenowy

Czy warto coś takiego kupić?

Proszę o opinie osoby, które miały konktakt z tym urządzeniem

:arrow: http://allegro.pl/show_item.php?item=50606681

Ja kiedyś kupiłem 16 sztuk po 0,50 zł każda, i stwierdziłem, że w mojej byłej nokii 3310 zasięg podniósł się o jedną kreskę.

Jest to specjalny wzór cewki chyba z miedzi naniesiony na samoprzylepną folię (przy próbie oderwania od telefonu ulega uszkodzeniu)

mi to nic nie dalo!! kumpel kupil kilka szt i dal mi jedna na probe i NIC, to jest lipa co moze dac folia samoprzlepna?? NIC a u siebie mam kipski zasieg we wzytkich sieciach!! najlepszy mam w PLUSie i tak juz chyba jest okolo 5-6lat… mialem era to chodzilo w miare, a IDEA to juz calkiem odpada u mnie

Ja teżsięskusiłem na zakup tego wzmacniacza i jestescie ciekawi mojej opini co?? :smiley: Powiem tylko tyle : nic to nie daje!!

Popatrz ile ludzi to kupiło, a potem zobacz na komentarze i zadaj sobie to pytanie :smiley:

Myśle, że takie cacko, mało ale jednak pomoże.

Powiem tylko tyle: skoro poprawienie zasiegu moze byc takie latwe jak przyklejenie naklejki to dlaczego nie montuja tych urzadzen producenci telefonow?

Jaj sobie odpowiecie na to pytanie to bedziecie wiedzieli jak skuteczne jest to badziewie.