Wzmacniacz antenowy

Jesli jestem w domu to mam bardzo slaby zasieg w telefonie .Jak chce dzwonic to szukam po domu zasiegu poradzcie czy jest sęs kupowac taki wzmacniacz pod baterie dostepny na allegro co otym myslicie a moze sa jakies inne sposoby.

Czy jest sens… może i jest, ale nieoczekuj, że po zastosowaniu tego wzmacniacza będziesz miał maksymalny zasięg :slight_smile: No ale spróbować możesz bo te urządzenie wiele nie kosztuje, a po drugie to nie słyszałem o innych sposobach na poprawienie zasięgu. Jeżeli chcesz i masz telefon na kartę bez simlocka to możesz też zmienić sieć na taką, w której będziesz miał dobry zasięg… (tylko najpierw się dowiedz jaka sieć będzie działała najlepiej w Twojej okolicy) u mnie np. z Orange jest problem ze znalezieniem zasięgu, a z Plusem i Erą nie ma najmniejszego problemu, zasięg jest maksymalny. Istnieje też taka możliwość, że jest to poprostu wina telefonu, ale to rzadko się zdarza :wink:

Pozdrawiam

Jesli wyjde na dwór to zasięg jest ok a wdomu wszystkie sieci maja problem i to nie tylko na moim telefonie a sciany domu sa normalne wiec niewiem co jes grane chociaz zasieg nieraz skacze wiec pewno spróbuje z tym wzmacniaczem najwyzej pare zlotycz bede do tylu.