Wzmacniacz

czy kupie wzmacniacz do glosnikow DO KOMPA - jest w ogole cos takiego ? bo na allegro widze same do samochodu ;p

a może byś sie wysilił i napisał jakie to głośniki!? (jak bym miał praktyki u wróżki to byś tego pisać nie musiał!)

http://allegro.pl/search.php?string=wzmacniacz

zajdź do sklepu i nie klej wariata.

Allegro Fe

Shops Good

AZPR 98% to do auta a ja tam mam

wieza, pisze ze sa to glowsniki 2x200 W ale to sciema i od kompa SAMSUNGi 2x50 W

nie wiem, chce podpiac coś do tych od wierzy ale widzialem wzmacniasz do wiezy w komplecie a tak osobno nie i dlatego pytam

http://allegro.pl/14_wzmacniacze.html?o … view=gtext TU RACZEJ proponuje poszukac w odpowiedniem przedziale cenowym jakim dysponujesz. - co do jego MOCY w zupelnosci wystarczy wzmacniacz 4 ew. 2 x 20W - tak 20 W i wszystko bedzie grac…

ps. jaki jest sens podlaczania glosnikow komputerowych pod wzmacniacz ? jesli one same moga zagrac… ew. jesli posiadasz wieze mozesz je podpiac do tych glosnikow od wiezy ona tez powinna sobie poradzic ;]

ja mam u siebie w domku pod 2x20W podpiete 2 kolumny 150W RMS… szybe juz wymienialem 2 razy w oknie…i sasiedzi mnie juz nie lubia ;] :mrgreen:

rowniez kiedys nosilem sie z zamiarem dokuienia sprzetu audio, jednak doszedem do wniosku, ze bedzie sie marnował i siedze dalej na 2x40W(2x45 bass) :wink:

mnie jeszcze znosza :slight_smile:

ja w ogole nosze sie z zamiarem kupienia jakiegos pro wzmacniaczs + 2 kolumny + konsolka ale narazie srodki finansowe mi na to nie pozwalaja, moze pod koniec wakacji

narazie chce kupic ten wzmacniacz… ale zaintrygowalo mnie to jak do wiezy ? mam 6 letnia wieze ruskiej firmy AIWA i nie mam z tylu wejsca ani nic, wychodza tylko 2 kable do glosnikow

zreszta wy jestescie majstyry to moze cos doradzicie ?

ale jest taka opcja ze sa chyba karty z wzmacniaczem w sobie ? chya bze ktos mi sciemnial ? jak sa to ile kosztuja i co polecacie ?

a i jeszcze jedno, podobno na kx’ach mozna uzyskac wieksza glosnac/wydajnosc ale jakos sie nie mgoe polapac w tych sterach :E

Pyra ale 2% tam masz do kompa i nie tylko…

karty ze wzmiacniaczami to ja widzialem hmm cos takiego jakby wkladany pod CDROM panel jego mniej wiecej wielkosci… taki multimediallny wzmacniacz do kompa… wg. mnie nieoplacalne no ale jesli ktos ma duzo kasy i zalezy mu na miejscu… jesli mozesz to zrob zdjecie tylu tej swojej wiezy moze cos da sie wymyslic :stuck_out_tongue: a ja poszukam takiego wzmacniacza jak mam na mysli i podrzuce linka :stuck_out_tongue:

jestem kretynem ! mam z 10 wejsc z tylu wiezy, pomylilo m isie z glosnikami

model wiezy to

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=aiw … Google&lr=

z tylu mam kilka wejsc

nie mam czym zrobic fotki bo mam tylko kamere cyfrowa a z niej jakosc zdjec jest poteznie z dupy…

prosze doradzcie mi cos !

edit

obczailem dobrze i sa 2 wolne wejsca czerwone i czarne (sorround i speakers)

no prawde mowiac ten model wiezy mi tu wiele nie pomogl bo nawet instrukcji do niego nie da sie sciagnac :o

moze jednak pokusisz sie o te zdjecie nawet ta kamera moze jednak to co chcemy zobaczyc sie uda :wink: no widzisz masz wyjscia a krzyczysz :stuck_out_tongue: podepnij glosniki od kompa ;]

wolalbym ten wzmacniasz, postaram sie zrobic zdjecie

hmm… zainstalowalem stery z cd i nie hula mi to usb :expressionless: ehhh… jak sie pomecze i zrobie to dam Ci te fotki bo jzu zrobilem tylko musze jakos na kompa wrzucic ; p

edit

eeeeeee lol, nie podepne glosnikow bo przy wiezy sa inne wejscia :expressionless:

a jakie masz przy wiezy ?? moze przerobic te od glosnikow na takie do wiezy i po problemie ;] ew. obciac i gole kable podlaczyc jesli masz takie gniazda na nie ;] 8)

dobra, skupmy sie na wzmacniaczu jakims …

jaki mamy na niego budzet ?? okresl przedzial od xx do xxx ? :slight_smile:

ciezko mi okreslic bo nie mam pojecia ile takie cos kosztuje daj linka/podaj cena to Ci powiem bo nawet sie nie orientuje czy kupie jaksi za 50 zl czy 500 ;\

tutaj masz tak dla przykladu http://www.allegro.pl/item96751762_wzma … oland.html tyle ze tutaj to jest taki zestawik bez tunera taniej mozna go kupic nawet za 100zł tyle ze poprostu trzeba posiedziec troszke na allegro i sprawdzac non stop oferty bo jak sie pojawiaja to momentalnie znikaja bo ktos je kupuje :wink:

ps. moga sie pojawiac osoby które beda Ci polecac jakis nie wiem zalozmy technics czy innej firmy wg. mnie ten sprzet jest sprawdzony, POLSKI co najwazniejsze, nawet jak cos Ci sie uszkodzi to chyba w kazdym zakladzie naprawy RTV zrobiliby go chyba… a z takim technicsem moga miec mala zagadke…no i mnie osobiscie UNITRA nigdy nie zawiodla ;]

I co z tego - forum nie jest pośrednicwem handlowym :evil:

Są 2 sposoby!

  1. Kupujesz dopałke (czyt. wzmacniacz :lol: ) zasmochodową bierzesz 12V z kompa podpinasz głośniki i działa;

  2. Kupujesz: " AMPLITUNER <> i podpinasz głośniki.

Ja osobiście z braku funduszy śmigam na tym pierwszym :slight_smile:

A i jeszcze coś

Wzmacniacz - Jest samochodowy

Amplituner To “wzmacniacz” domowy