Wzmacnianie sygnalu Netgear, linksys

witam moze tu uzyskam odpowiedz na nastepjace pytania :smiley:

a wiedz tak ostatnio dostawca zmienil mi predkosc neta i przy okazji zmienil mi ruter na Netgear cg3100 z wbudowanym wifi tylko mam maly problem z zasiegiem bo nie radzi sobie z paroma scianami i w sypialni 14m dalej albo nie mam zasiegu albo jest kiepski (sygnal ma do pokonania cos kolo 4scian) i teraz tak czy mozna zwiekszyc sile sygnalu w netgear-ze??

drugie pytanie to takie iz posiadam stary ruter linka model wrt54gl i mugl bym go postawic np. w salonie do przekazywania sygnalu wifi na dalsza czesc mieszkania tylko nie chce ciagac kabli po calym mieszkaniu i pytanie takie czy jest jakas mozliwosc aby link odbieral sygnal z netgeara i przekazywal go dalej np na laptopa w sypialni??

Je偶eli ma funkcje wzmacniania sygna艂u to skonfiguruj go ,pod艂膮cz jakie艣 6-10m od Netgeara i bedzie dobrze. Og贸lnie nie znam si臋 na oprogramowaniu w linksysach,og贸lnie wole tplinki wi臋c niech jeszcze wypowie si臋 kto艣 kto bardziej zna ten temat:)

miecios zamieszkuje hiszpanie uzywam os hiszpansko jezyczny i jakos nie chce mi sie przestawiac klawiatury na j.polski (inaczej sa znaki przepisane wtedy a hiszpanskich brak :D) dobra nie bede sie tlumaczyl :smiley: dobra wracam do tematu

gdzie moge to sprawdzic czy ma wzmacnianie sygnalu, i czy np. nowy soft by posiadal taka funkcje??

ellobo ,

Prosz臋 zapoznaj si臋 z tematem i popraw tytu艂 tematu na konkretny, m贸wi膮cy o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty prosz臋 u偶y膰 przycisku Edytuj przy po艣cie otwieraj膮cym ten temat.

Zignorowanie zalecenia b臋dzie skutkowa艂o przeniesieniem tematu do Kosza.