Wznawianie połączeń transferu przeglądarki Opera!

Dokładnie jak w Temacie, ściągałem z Neta kilka plików przez przeglądarkę Opera, po restarcie w zakładce “Transfery” jest pusto, wszystkie ściągane rzeczy zostały z tamtąd usunięte, a pobrała się ich tylko połowa, da się to jakoś wznowić ???

dddddddddddddd3rj.png

Jest jeden sposób ale nie wiem czy zadziała:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=65852&

Nie działa, myśłałem, że gdzieś gdzie jest zaisntalowana Opera są przechowywane jakies pliki które to umożliwiają, ale cóż THX za pomoc :wink:

poszperaj w ustawieniach cos lub zrob reinstalacje. Ja mam opere od tygodnia i jak narazie opcja z Tranferami najbardziej mi sie podoba :smiley:

reinstall nie przywróci tego pliku :lol:

w ustawieniach również tego nie ma

PS. ucieczka wpisu z transferu mogła zostać spowodowana tym, iż przeglądarka lub system zostały niepoprawnie zamknięte.

Trzeba się również liczyć z tym iż wiele serwisó, szczególnie tych najbardziej popularnych ostatnio (rapidshare, megaupload) nie pozwalają na wznawianie połączenia.

W takich przypadkach mi również często zdarza się, iż opera usuwa wpis z zakładki tranfery, którego nie da się pobrac do końca.

aju nie przeczytalem dokladnie problemu :stuck_out_tongue:

Dobra Kit z tym :?, pobieram od nowa…Ehhh :?

Przeglądarka Opera nie ma opcji wznawiania utracnego połączenia(transferu pliku), zapewnie nawet nie został ściągany plik w lokalizacji gdzie docelowo był ściągany. Niestety taka mała usterka Opery :roll:

Jeżeli pozycja znajduje sie na liście transferów to ma.

Jezeli przeglądarka nie zostanie uruchomiona ponowanie , w innym wypadku wznawianie działa.

aby nie stracić plików zanim się wyłączy opere należy zatrzymać pliki i po ponownym uruchomieniu można urzyć funkcji wzów :wink:

KOMP sam mi sie zrestartował więc nie da rady :?

:lol:

Wszystko zalezy od serwera. Jedne pozwalają na wznowienie a inne nie.

Na tych drugich nie da rady nic zrobić. Zaczynasz pobierać: pobieraj do końca.

Zgadza się Np: Megaupload, Rapidshare

Bo są to serwery z wprowadzonymi ograniczeniami, na których bez Premium Account nie da rady wznowić połączenia, i jest również zablokowane ściaganie przez akceleratory pobierania np. Prośba przed ściagnięciem o podanie hasła.

Wiem zauważyłem to gdy próbowałem pobierać przez Flashgeta :? A istnieje możliwość wpisania tego hasła dzięki przeglądarce, a później zrobić tak aby dalej ściagać Np: flash get ?? Czy musi to być kontynuowane Operą ?? ( napiszcie jak to zrobić, bo gdy otworzyło mi sie okno ściagania pliku przez rapidshare, chciałem zmienić otwurz za pomocą flasget i nie da rady, pobierało się Operą :roll: ) jak wiecie w czym rzecz to piszcie :wink:

Mrs.Incredibles napisałem przecież ze nie da się ściagać przez Rapidshare zadnym akceleratorem pobierania, poprostu nie ma takiej możliwości zewzględu na zabezpieczenia wprowadzone.

Nawet to wpisaniu kodu i złapaniu linka przez Flashgeta będzie ci wywalał bład.

Wiem właśnie zauwałyłem, nic z tego :?