X-7 - problem przy grze w cs

Witam! Mam problem. Otóż miesiąc temu kupiłem myszkę X7 i wszystko było dobrze do wczorajszego dnia. Bawiłem się w powiększanie FPS’ów i nie wiem czy przypadkiem czegoś nie przestawiłem. Celownik teraz robi co jakiś czas dziwne “bączki”, obraca się w około. Nie wiem co się mogło stać :(( Nie możliwe, że to wina myszki bo ona jest nowa. A co bardziej śmieszne zauważyłem, że dzieje się to tylko gdy mam włączone również vt (; oooo). Nie mam pojęcia czego to wina. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Ten problem dotyczy gry gdy gram w cs!!

Homy Terror , nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Inaczej zostanie sunięty. Przeczytaj regulamin.

Miałem podobny problem ze swoją myszką również X7… podobny przypadek był jak ustawiłem zbyt duży zakres na myszce (już przy 2000dpi) kursor zaczął sam “chodzić”. Problemem była nawierzchnia na jakiej trzymałem myszkę. Gdy kupiłem specjalną podkładkę pod myszki laserowe - problem znikł.

Yhm. Spróbuje ustawić ją nisko. Wiesz podkładkę mam najlepszą do cs (QcK) to nie sądzę żeby to była tego wina :slight_smile: Ale spróbuje ją nisko ustawić.

@edit: niestety nie pomogło.

Jeżeli problem pojawił się DOPIERO po zmianie confingu w CS, proponuje przede wszystkim zresetowanie bindowania i custom confingów by zobaczyć czy problem dalej będzie występował.