X-Factor w nba live 07

Witam , gram tak od tygodnia w nba live 2007 i nie mogę dojść co to jest ten X-Factor ?? wie może ktoś z was ??

Ja wiem. Jest to coś takiego, co pozwala odblokować danemu zawodnikowi w trakcie meczu ikonkę freestyle star. Wejdź do menu pauzy i tam będzie x-factor. Zobacz który zawodnik w danym meczu ma status x-factor, wpuść go na boisko i zdobywaj nim punkty. W odpowiednim momencie litera X w oznaczeniu tego zawodnika zrobi się niebieska, wtedy znowu menu pauzy, x-factor i activate x-factor i będzie on miał ikonkę freestyle star i można nim ładne wsady robić albo rzucać za trzy albo coś w tym stylu.

Pozdrawiam 666_karol_666

a jak np zawodnik ma ukryte w x-factor BLOK to mam nim blokowac czy rzucac i zdobywac punkty zeby mu sie uaktywnilo to x-factor

Zdobywać jak najwięcej punktów i wtedy pokaże się Activate x-factor i to trzeba kliknąć.

Pozdrawiam 666_karol_666

a moze zagramy w necie ?? przez IP ??

spoko. mój nr gg to 713834 napisz to się dogadamy. Tylko sie przedstaw że z forum dobreprogramy.pl :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .

Pozdrawiam 666_karol_666

P.S Mogę wczytać drużynę z sezonu ?? ?? ?? ??

Ja tez bym chcial zagrac w nba live 07 przez neta… Jak cos pisac na gg:5329323 nawet jak niedostepny… a grac to moge o (prawie) kazdej godzinie…