X-Fi Xtreme Audio Notebook

Witam

Mam pytanie czy ktos mial doczynienia z karta dzwiekowa X-Fi Xtreme Audio Notebook pod XP

Moj problem polega na tym ze mam straszne znieksztalce nia w dzieku ( od czasu do czasu) odkrylem ze po instalacji sytemu nastepnie sterownikow wszystko dziala poprawnie dopiero po uruchomienie EQ w creativie zaczely sie te znieksztalcenia i juz zostaly :((

Czy ktos ma pomysl co z tym mozna zrobci ?

Z gory dziekuje :lol:

klema6 , spróbuj naprawić instalację oprogramowania Creative, w tym sterowników lub zainstaluj je od nowa. Mi zazwyczaj przy produktach tej firmy, opcja napraw w instalatorze pomaga. :slight_smile: Powiem jeszcze, że często w przypadku kart muzycznych Creative można sobie “dogodzić” ustawieniami. Dlatego jak nie wiesz do czego służy dana opcja to najlepiej pytaj na forum, lub szukaj w google.pl. Wiem to z autopsji. :wink:

Pozdrawiam

przeinstalowalem stery probowalem juz wszystkiego i nic …

gdzies kiedys uslyszalem ze nowe kart dzwiekowe chca pracowac w schemacie dzwiekowym HD i ze nie zawsze systemy sa wstanie temu sprostac .

Podobno wystarczy zmienic ustawienia na jakos DVD ale za cholere nie mam pojecia gdzie to zmienic :?