X1600 pro - problem z podłączeniem do tv

(Evelan3094) #1

Więc mam kartę taką jak w/w i w sigu podłączyłem X1600PRO //hdmi// <- kabel HDMI -> \hdmi\ TV no i nie wyświetla nic na tv

(system) #2

A w sterownikach ATI patrzyłeś, może trzeba przełączyć na tryb klon lub po prostu na TV? Ja tak miałem. Jaki masz system? Jak podłączysz kabel do karty to czy słyszysz w głośnikach dźwięk znalezienia nowego sprzętu przez Windows? (taki sam jak wówczas gdy podłączasz pendrive).

Popatrz w sterownikach.

Pozdrawiam :wink:

(Evelan3094) #3

nie słysze żadnego dźwięku ;/

System: XP SP2/3 ;p

ale gdzie ta opcja "clone" jest :expressionless:

(system) #4

Masz w tray'u ikonkę ATI, klikasz na nią. Wyświetli Ci się okno "Catalyst Control Center" i tam z menu po lewej stronie wybierasz "Displays Manager, tam powinieneś zobaczyć 2 ekrany, ekran komputera i ekran TV HD lub coś podobnego. Poniżej będziesz miał możliwość wyboru trybu wyświetlania obrazu.

Pozdrawiam :wink:

(Evelan3094) #5

aha o to ci chodzi ;p

ale jak klikam na ten 2 ekran pyta sie czy go włączyć klikam tak i nic i tak mozna bez końca

(system) #6

To już nie wiem co to może być. Może jakieś ustawienia tv, najwyżej spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki ze strony producenta. Może pomoże. Ja takich przebojów nie miałem. Chodzi ładnie do dzisiaj :slight_smile:

Jak mi coś jeszcze przyjdzie na myśl to ci napisze.

Pozdrawiam

(Aficio32) #7

Ja mam podobny problem z HD 4870. Mam jeszcze pytanie? Czy , kiedy Ty podłączayłeś kartę do TV przez HDMI to miałeś dźwięk , czy muszę podłączyć osobnym kablem z karty dzźwiękowej ?

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 11:38 został dopisany post przez aficio

No niestety , wszystko zrobiłem jak pisaliście i nic . Dźwięku nadal nie ma.