X1600 pro - problem z podłączeniem do tv

Więc mam kartę taką jak w/w i w sigu podłączyłem X1600PRO //hdmi// <- kabel HDMI -> \hdmi\ TV no i nie wyświetla nic na tv

A w sterownikach ATI patrzyłeś, może trzeba przełączyć na tryb klon lub po prostu na TV? Ja tak miałem. Jaki masz system? Jak podłączysz kabel do karty to czy słyszysz w głośnikach dźwięk znalezienia nowego sprzętu przez Windows? (taki sam jak wówczas gdy podłączasz pendrive).

Popatrz w sterownikach.

Pozdrawiam :wink:

nie słysze żadnego dźwięku ;/

System: XP SP2/3 ;p

ale gdzie ta opcja “clone” jest :expressionless:

Masz w tray’u ikonkę ATI, klikasz na nią. Wyświetli Ci się okno “Catalyst Control Center” i tam z menu po lewej stronie wybierasz "Displays Manager, tam powinieneś zobaczyć 2 ekrany, ekran komputera i ekran TV HD lub coś podobnego. Poniżej będziesz miał możliwość wyboru trybu wyświetlania obrazu.

Pozdrawiam :wink:

aha o to ci chodzi ;p

ale jak klikam na ten 2 ekran pyta sie czy go włączyć klikam tak i nic i tak mozna bez końca

To już nie wiem co to może być. Może jakieś ustawienia tv, najwyżej spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki ze strony producenta. Może pomoże. Ja takich przebojów nie miałem. Chodzi ładnie do dzisiaj :slight_smile:

Jak mi coś jeszcze przyjdzie na myśl to ci napisze.

Pozdrawiam

Ja mam podobny problem z HD 4870. Mam jeszcze pytanie? Czy , kiedy Ty podłączayłeś kartę do TV przez HDMI to miałeś dźwięk , czy muszę podłączyć osobnym kablem z karty dzźwiękowej ?

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 11:38 został dopisany post przez aficio

No niestety , wszystko zrobiłem jak pisaliście i nic . Dźwięku nadal nie ma.