X264 jaki odtwarzacz z napisami

Witam.

Wiem że było juz dużo takich tematów ale ja mam pewien problem. Mam film x264 czyli format mp4. Jest to film ponad godzine. Mam do niego napisy i problem jest następujący. Przez jaki odtwrzacz mogę odtwrzyć ten film z napisami?? Gdy puszcze przez AllPlayer film leci za wolno, Vplayer tak samo wolno, przez VLC odtwarza sie dobrze ale są problemy z napisami, Windows Media Player dobrze tylko nie idzie wsadzić napisów, Bs Player odtwrza się 3 sekundy jeszcze w zwolnienu po czym zamyka się program. Film udało mi się zobaczyć przy pomocy JetAudio. Moje pytanie tyczy się dlaczego tak mi się to odtwarza. Posiadam kodeki Kazza Codecs Pack. Proszę o pomoc jak z tym problemem się uporać. Jeżeli się nie da to prosze o podanie jakiegoś dobrego odtwrzacza który poradzi sobie z formatem mp4, da się wsadzić napisy oraz da się zwiększyć obraz tak jak w All Playerze bądź BS playerze. Dodam iż problem występuje nie tlyko z tym filmem lecz z każdym innym w tym formacie.

VLC posiada obsługę napisów. W czym masz problem. Czy nie wyświetlają się poprawnie polskie znaki?

To powiedz mi jak syzbko i sprawnie otwrzyc te napisy i jak powiększyć ekran aby był na cały monitor nie tracąc przy tym boku filmu tylko rociągająć film.

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 18:28

Ok napisy da się łatwo dodac ale problem jest w tym iż filmy oglądam poprzez podlączenie komputera do tv i chcę aby było to na całym ekranie telewizora a nie tylko na połowie gdyż mój tv jest stary i nie jest w 16:9. Nie ma innego odtwrzacza lub jakiegoś sposbu na to aby się to poprawnie odtwrzało w all playerze??

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 18:45

OK problem rozwiązałem. Przeinstalowałem stery i zaznaczyłem wszytko każdy foramt aby był odtwrzany za pomocą ffdshow i już odtwarza się poprawnie na all playerze i na kazdym innym odtwarzaczu.