X360 Elite + Telewizor LCD 21 Cali

Tak jak w temacie chciałem się zapytać czy opłaca mi się Kupować tą konsole do takiego telewizora ??(chodzi mi tu o X’a 360 Elite i mój telewizor 21 cali) Proszę o szybką odpowiedź

A jakie ma ten telewizor parametry?

??

Mam właśnie Xboxa360Elite i gram na monitorze LG 22’ przez HDMI-gra się normalnie,jeżeli to jest zwykły telewizor kineskopowy to będzie słaba grafika-ale da się grać. :stuck_out_tongue:

zwykly kineskopowy LCD samsunga

Dodane 16.03.2009 (Pn) 18:41

o mam monitor Hyundai 17 cali (z kompa) i czy na nim terz bym mugl X’a podłaczyć/

Telewizor najlepiej jak by miał wejście HDMI to samo się tyczy monitora :!: wtedy masz lepszą grafikę :lol: Ale jeżeli lubisz grać na konsoli(mam 3)to nie jest to żadna przeszkoda-zawsze kiedyś będzie pretekst do wymiany TV-’'nie od razu Kraków zbudowano" :lol: Są i tacy którzy grają w gry na komórce i wcale im to nie przeszkadza. :-"

Czyli co ot tak sobie bede mugl grac na tym moim telewizroku ale bede musial jakis specjalny kabelek dokupywac?

Dodane 16.03.2009 (Pn) 19:15

a i ja mam PS2 i tam są te trzy kolorowe kabelki to u mojej babci muszę prze euro złącze a u siebie normalnie mam takie wejścia w telewizorze ale czy w XBoxie 360 elite tez takie są?

Tak :!: w zestawie Elite masz kabel HDMI i kabel Component HD AV/Cable-czyli 3czincze+ kostka jak ta w plejce.(euro złącze) :lol:

Aha to fajnie to latwo podlacze pod mojego tvka XD :slight_smile: =P~

to kineskopowy czy LCD??;p

Czy będzie ładnie czy nie to zależy od przygotowania gry przez ich twórców.