X360 i telewizor crt

witam. Przymierzam sie zakupu xboxa360 arcade. Czy jest szansa podlaczenia go do 15-letniego sony trinitron z seri kv- ? Wiem ze jakość nie będzie taka jak na lcd ale czy będzie można wykorzystać potencjał nextgenowy ? ;). Czy np obraz będzie taki sam jak np. Przy zwykłym xboxie ? ( chodzi mi głównie o gta iv ). Czy umrze taka grafikę jak na filmikach z YT ? ; D

Pozdrawiam.

Oczywiście, że można podłączyć kablem euro dołączonym do zestawu. Jednak jakość będzie taka jak kineskop telewizora więc mocno ograniczona - słąby kontrast, za wiele nie widać przy ciemnym obrazie. Obraz nie jest dramatyczny ale jednak, tutaj zdecydowanie LCD podłączony HDMI.

Jeśli chodzi o wersję konsoli to bierz z dyskiem twardym. 19 listopada oficjalnie wychodzi nowy soft konsoli (beta już wypłynęła), który umożliwia odpalanie gier z dysku po ich zainstalowaniu. Naturalnie płyta musi być w czytniku przez cały czas ale odchodzi męczący szum czytnika, która czasem naprawdę jest upierdliwy. Najmniejszy dysk to 20Gb ale proponowałbym większy.

Chyba jednak zdecyduje się na podłączenie Xa do gorzej usytuowanej i mniejszej ale lepszej Bravii z HDMI. Tylko mam jeszcze kilka pytań bo jestem bladozielony jeśli chodzi konsole ; d:

  1. Z kilku względów mam do wyboru tylko Arcade. Do czego w Xboxie służy karta pamięci ?

  2. Czy Arcade można uzupełnić jakimś dyskiem zewnętrznym ?

  3. Czy X posiada wejście USB ?

  4. Czy można na nim odtwarzać filmy ( DVD , z dysku ) ?

  5. Czy dzięki XboX live mogę grać we wszystkie gry po sieci ? Tzn. spośród tych zakupionych ;D

  6. W jaki sposób X łączy się z internetem ? Bo mam dostęp do kablówki i własnego Wi-Fi.

  7. W jakich sklepach najlepiej opłaca się kupić Xa ? ( nie internetowe, tylko takie do których można wejść ;p ).

Bardzo proszę o odpowiedź :wink: Pozdrawiam.

  1. do zapisu stanów gry, zgrywania małych demek z sieci

  2. można, ale nie każdym (dysk trzeba przerobić)

  3. tak

  4. tak (w przyszłości - 19 listopad)

  5. w zasadzie tak, w te które mają obsługę Live

  6. zwykłym kablem sieciowym

  7. Media, Carrefour. Można trafić z jakąś bonusową grą.

Zastanów się nad inną niż Arcade lub dyskiem do X-a. Ja mam Arcade i żałuję zgrywania gier na dysk.

poza tym poczytaj sobie forum

http://forum.xboxonline.pl/