XBMC 13.2 - Pobieranie fanartów/coverów dla albumów/artystów

(VenomX) #1

Witam,

(struart) #2

Muzyka w XBMC to dla mnie nie kończąca się opowieść jak to połknąć.

Najlepsze rozwiązanie to takie posortowanie biblioteki:

Artysta > album

Wtedy XBMC z miejsca wszystko ogarnia to znaczy pobiera info i fanarty artysty, okładkę oraz skan płyty, która się kręci podczas odtwarzania.

Problem pojawia się przy składankach. Ja to zrobiłem tak, że wszystkie mp3 mam otagowane mp3tagiem. Dzięki temu jakoś to działa, a tła artystów pobierają się same w czasie odtwarzania.

Ściemnianie obrazu? Możesz to opisać bo u mnie na XBMC 13.2 pod linuxem nie ma tego raczej.

(VenomX) #3

Sposób z mp3tagiem jest jakimś rozwiązaniem lecz nie ukrywam,że jest to dodatkowa robota,kłopot.Ogólnie jestem zdenerowany,gdyż posiadając wersje 12 z modowaną skórą confluence MOD 2 - wystarczyło dodać do biblioteki albumy/składanki i fanarty automatycznie były pobierane,przy czym w wersji 13 taki zonk!

Ściemnianie obrazu  ? Mam wyłączony czas bezczynności,więc nic nie powinno się ściemniać,jednakże nie jest to normalne ściemnianie,gdyż korzystam z XBMC wchodzę w pewne opcje a tu nagle obraz się sam ściemnia…Korzystam z _ openELEC 4.2._

Program jest świetny to prowadziwy kombajn multimedialny który nie ma sobie równych lecz programości powinni wkońcu raz a dobrze zając się muzyką! mianowicie: by wkońcu w prosty,normalny sposób fanarty były pobierane do składanek,albumów - Jest to możliwe gdyż jak wspomniałem wersja 12 ze skóra zmodowaną miała prawdopodobnie ustawienia takie które bez problemu wszystkie informacje,fanarty potrafiła załadować .