Xbox 360 czy pecet

mam otóż dylemat. ostatnio zastanawiałem się nad listem do mikołaja i wymyśliłem sobie - xbox 360. tylko jest problem. mam tego kompa i trochę mi go będzie szkoda zostawiać tak samego. i tu mam parę pytań.

  1. czy nie lepiej dokupić do tego zestawu dobrej karty graficznej typu gtx 280 i dwóch padów (plazme już mam :smiley: ) ??

  2. jeżeli miałbym już NIE kupować xbox-a 360 to czy bym musiał coś wymienić w kompie, typu lepszy zasilacz czy płytę główną ??

  3. kiedy wychodzi xbox 720 lub play 4?? :smiley:

Nic nie da ci takiej opłacalności jak xbox 360. Śmiało kupuj. Za 550zł nie kupisz taaakiej grafy a x-a masz na lata - za 3 lata może będzie nowa generacja ale wiadomo że przez jakiś rok czy 2+ będą wydawane gry pod starego i nowego xboxa. Szybko M$ go nie uśmierci. Kupuj konsole :slight_smile:

zastanawiałem się nad nad wersją premium, a premium to troszkę większy wydatek niż 550zł

* skoro za 2 czy 3 lata M$ PODOBNO ma wydać nowego xboxa to ciekawe czy będzie wspierać nowy format obrazu, którym jest UHD (Ultra High Definition) (7680x4320 w porównaniu do dzisiejszych 1920x1080) :smiley:

Grzesiek13 , tak tylko, że gry na X’a są o ponad 2x droższe od tych na kompa. Jak chcesz grać to nad tym faktem też bym się zastanowił.

średnio 50zł droższe jeśli licząc 110-120 za grę a wrażenia nieopisane - max detale i zero przycinek. Co prawda nie które tytuły na tą platforme się wyklucza ale wg mnie to dobry zakup. Gdybym wcześniej miał w miare dobrego kompa i nie musiałbym się martwić moim dotychczasowym złomem po prostu kupiłbym X-a. A jeśli już ktoś sie zastanawia nad konsolą to cena gier jest jaka jest. Co to tematu to wielka szkoda dla legalnych użytkowników X-a że M$ montuje lite-ony bo kupując np GTA można się naprawde martwić że po kilku miechach DVD będzie porysowane a wtedy kopii zapasowej nie zrobisz

http://www.allegro.pl/item467267232_xbo … ml#gallery

kupuj puki jeszcze można kupić starą wersje z napędem benq bo potem naprawde jest lipa jak wydałeś te 160 (teraz chodzą po 100zł co jest w miare tani m zakupem) na np Assasins Creed a potem płyty nie odczytasz bo zużyta ( taka sugestia z mojej strony)

Na twoim miejscu kupił bym xbox 360 arcade lub premium, konsole zawsze można przerobić :smiley: i gry wtedy nie są drogie. Jak masz zamiar duzo grać to bierz konsole, nie musisz się martwic czy gra pójdzie na max. detalach czy nie i instalować, tylko wkładasz płytke i grasz. Konsola jest dla graczy. Na kompa gry też nie są tanie :wink:

Teraz trzeba polować na konsole sprzed kwietnia 08 albo kupić przerobioną. Tak jak mówiłem ja wolałbym jednak mieć te kopie zapasowe gier a w sumie nowy dashboard umożliwia wgrywanie gier na HDD tylko za każdym razem płyta musi być w napędzie ale i tak jest nieruszana to też będzie dobre :slight_smile: Premium kupisz z dyskiem 60GB za 900zł a przerobiona z dyskiem 60GB (choć są też 20GB) za 1100 :slight_smile: