Xbox 360 czy Ps 2?

(PpIiNnGgWwIiNn) #1

Witam. Wiem ze to jest forum o komputerach. Jednak chcialbym wasz spytac czy warto kupic Ps2 czy lepiej zainwestowac troche wiecej i miec Xbox 360 . Prosze o pomoc :wink:

(Micoud81) #2

zdecydowanie Xbox 360 będzie lepszy :slight_smile:

(Sebastianchrzan) #3

TAK jak kolega zdeczdowanie Xbox 360 poniewaz jest nowszy i ma wiecej zastosowan!

(PpIiNnGgWwIiNn) #4

Ale wiecie koledzy, ja bym go nie podlaczal pod neta. Pozatym podobno czesto sie psuje, mocno sie grzeje, halasuje i drogie sa na niego gry. Czy oplacalo by mi sie jeszcze kupic ps 2?

(Micoud81) #5

przede wszystkim to są lepsze gry na Xboxa 360 niż na PS2

(PpIiNnGgWwIiNn) #6

Czy one roznia sie jakosc grafika w grach ? Wedlug mojego gustu jak narazie w emiku widzialem wiecej i lepsze gry na ps2.

(Micoud81) #7

IMO grafika na Xboxie jest nieporównywalnie lepsza do tej z PS2

(PpIiNnGgWwIiNn) #8

Czy ta wersja ps2 jest najnowsza ? : http://allegro.pl/item482631465_playsta ... b_ps2.html

(witek-pl) #9

Zależy o jakim X-ie mówisz, bo jak o nowszym to twoja opinia zakrawa na banał, no chyba że masz na myśli pierwszego boxa. Obie maszyny to diametralnie inne geny i sugerowanie się grafiką to pomyłka (jeśli nie głupota/totalna niewiedza).

Zależy jakie gry lubisz, to powinno być głównym punktem wyjścia. Czy licza się dla ciebie doznania wzrokowe czy coś więcej. PS2 to leciwa maszynka z ogromną bibloteką gier (z każdego gatunku), z wieloma hiciorami, jednak ma swoje lata i to co kiedyś zachwycało teraz co najwyżej nie powoduje odrzucenia od monitora, choć nadal developerzy nie pozwalają jej odejść wypuszczajac kolejne gry (np: Yakuza2). X360 to młody sprzęt, z powerem i kilkoma świetnymi tytułami do obczajenia (oraz z wieloma w przyszłości), na niekożyść wpływa spora usterkowość (można powiedzieć że nawet bardzo duża) zwłaszcza starszych modeli (słynny ring of death), choć i nowe modlele potrafią człowieka wnerwić. Kwestia kolejna to ceny gier, te dla Xkupy są sporo droższe od tych dla PS2 (wiadoma rzecz). Musisz okreslić co dla ciebie jest priorytetem, czy super grafa i nexgenowe gry czy sama radocha ze szpilania z lekkim przymknięciem oka na graficzne wodotryski. Większośc luda na tym forum to głownie PCpowerLud więc polecam jeszcze zapoznac sięz jakimś forum konolowym, jest trochę tego w sieci...

(PpIiNnGgWwIiNn) #10

Jak dla mnie grafa nie jest najwazniejsza. Poprostu chce se pograc w dobre tytuly i pograc z kolegami np. w Tekkena 5. Czy ps2 bedzie dzialac na telewizorze plazmowym 42 cale ? Dzienki za pomoc :wink:

(Loq87) #11

Jezeli masz HD to tak