Xbox 360 czy taki komp

Siema, zamierzam kupic x’a ale ciągnie mnie do nowego kompa.

Kompa bym kupił takiego :

Samsung SpinPoint P80SD 160 GB

Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 800MHz CL4-4-4-12 DHX Technology

Microstar P45 Platinum

GeForce GTX 280 EVGA 1GB (PCI-E)

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX

Sharkoon Rebel 9 Value Black ------- mam

OCZ SXS 600W ------ mam

Co zmienić co jest złe. Proszę o korygę. Czy lepiej kupić x’a 360?

Przecież xbox to koszt ok. 800zł a ten komp o wiele więcej.

Masz dobry telewizor to możesz brać xbox’a. i jeszcze starczy na jakiegoś dobrego pc.

Ja bym brał kompa. Jeszcze zależy czy lubisz grać na konsolkach czy na kompie.

Ja kompa bym brał.Ale to moje zdanie.

TV mam słaaaby w salonie CRT 28’ a u mnie 14 CRT. Chodzi o to, że nie jestem przyzwyczajony do konsoli i nie przepadam. Osobiście wolałbym kompa. Ale czy się oplaca? W/w komp na ile mi starczy, abym nie musiał do niego dokładać? Pociągnie Crysisa na high? W dx 9 (xp 32bit)

ART87 , co byś brał?

Moim zdaniem musisz wiedzieć, na czym lepiej Ci się gra…

Grałem kiedyś na PS 1 w Metal Slug. Ale wtedy mialem 8 lat, więc dużo nie pamiętam. Wolalbym kompa. Dobry on jest?

do gier raczej xbox

ps. ten komp co tu podałeś to nie jest idealny zestaw

Ja bym na twoim miejscu wybrał coś po środku :stuck_out_tongue:

Wziąłbym i konsole i kompa. Biorąc po uwagę to co podałeś na samej górze wychodzi 3k a za to masz i konsolę i dobrego kompa.

Gdybym brał x’a kompa bym kupować nie musiał. Taki jak mam jest nawet dobry xD. iwa nike , prosiłem o korygę jeśli jest coś źle :stuck_out_tongue: No dobra powiem szczerze x’a zbytnio nie chce. Wolę kompa. Nie mam przekonania do konsol. Taki mały OT są jakieś newsy na temat GTA IV na PC? :twisted:

Ehhhh, pececiarze nie wiedzą co to komfort grania na konsoli :>

mass95 , nie wiadomo czy wyjdzie bo szykują już 5 część GTA.

maniekz , a taki pad http://allegro.pl/item375140122__ugla_s … d_usb.html :smiley: hehe jak do x’a. Kurde szkoda, ale fajnie by było gdyby była na PC. To jest coś złego w moim zestawie?

Jak kompa masz dobrego/średniego bierz Xboxa za tego kompa dasz około +/- 3500 za to masz konsole i 26’ TV HD ready. (ostatnio widziałem Samsunga za 1799 zł 32’) Ja mam już dwie konsole na kompie nie gram w ogóle. Bo po co :slight_smile: Chyba, że jestes mega fanem RTS-ów :stuck_out_tongue: bo ich jak na lekarstwo jest na konsole ale DMC4 i GoW to może wynagrodzić. A co do GTA4 (kiedy w końcu je skończe!?) na kompa się nie szykuje, sprzedane kopie na Xboxa360 i to jak to sie nazywało aa… PS3 dało im tyle sianka iż mogą się skupić na GTA MMO :confused:

Są do kupienia pady jak od Xa dla PC specialnie do MS - przewodowe i bez kabelka cena okło 170 zł. W Saturnie widziałem.

Samsung F1 320GB HD322HJ 16MB Cache

2x1GB GoodRam Pro 900 / 2x1GB OCZ Reaper 1066 / 2x1GB Crucial Ballistix

Ok

Tak się to opłaca brać, że ja pppppp…

W tej cenie masz 3xHD4850

Ja bym brał 2 do cross’a

Ok

Nie no nie jestem za konsolą :expressionless: Wolałbym kompa dla Wiedźmina xF Ale mam dość dużo oryginalnych gier na PC, więc nie widzi mi się konsola :badgrin: A więc proszę o zmiany w/w zestawu :stuck_out_tongue:

Ja bym brał chyba na Twoim miejscu Xbox’a i telewizor jakiś.

Sam nie jestem jeszcze przekonany co do konsol ale kusi mnie kupno właśnie x. :smiley: :smiley:

Jak PC tani dobry

Foxconn P35A-S - 280zł

E8200 - 400zł

HD 4850 - 550zł

2x 1Gb Crucial ballistiX - 150zł

Corsair 550W - 220zł

Samsung Hd322HJ - 160zł

Pioneer DVr-215D - 80zł

  • obudowa

I grasz we wszystko.

maniekz dysku większego mi nie potrzeba. Jestem nawet skłonny do 80 GB :stuck_out_tongue: Do wymiany idą pamiątki i jest taki zestaw :

Samsung SpinPoint P80SD 160 GB

GoodRam PRO 900

Microstar P45 Platinum

GeForce GTX 280 EVGA 1GB (PCI-E)

Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX

Sharkoon Rebel 9 Value Black ------- mam

OCZ SXS 600W ------ mam

mass95 ,

wybór należy do ciebie ale jeśli już wybierzesz kompa to bierz taki zestaw(bo ten twój nie jest wyśmienity):

dysk: Samsung F1 320GB 150zł

ramy: Crucial Ballistix 1066MhZ 2x1GB 210zł z allegro.pl

płyyta główna: Microstar P45 Platinum 530zł

grafika: HD4850 x2 (w Crossfire jesli chcesz) 1000zł

procek: Intel Core2 Duo E8400 3,00GHz (S775) BOX 500zł

razem: 2490zł :slight_smile:

ceny z apollo.pl

o wiele lepszy wybór, po prostu lepszy komp :wink:

Super tylko, że pewnie ten twój dysk jest aż o całe 10zł tańszy od tej 320-ki oO

I po raz drugi pytam po kiego ci ten GTX280 ??