Xbox360 Czy PS3 TAKIE wymagania

Witam.

Chcę kupić konsole, waham sie między PS3 a Xbox360. Przeczytałem setki wątków i postów w necie, mi chodzi jednak o TAKIE konkrety:

1.Konsola będzie tylko do gier

2.Mam TV 50 cali HD, chodzi mi o jakość grafiki (wiem, że różne gry różna grafika) ale chodzi ogólnie czy jakaś konsola przeważa w jakości w wyświetlanego obrazu, łacze i kabel HD

3.Wi-fi i blue ray to dla mnie gadżet, a nie konieczność. Będę używał kabla do korzystania z neta. Pojemność blue ray i możlowości wykorzystania go w przyszłosći do tworzenia coraz lepszych gier czy oglądanie filmów blue ray też mnie nie przekonuje.

4.Xbox360 bo kopie zapasowe gier ale strach przed awaryjnością i ogólne poczucie ze to plastikowa tandeta. PS3 bo darmowe granie on-line jakieś przekonanie o solidości sprzętu i mały plusik bo to platforma multimedialna.

Ten Xbox http://allegro.pl/item753513837_xbox360 … e_1_6.html czy ta PS3 http://allegro.pl/item755950410_sony_pl … ad_ss.html

Na starcie 400 złoty przez kilka miesięcy dużo więcej bo kopie zapasowe zamiast oryginałów. Nie mam z kim się wymieniać i nie przekonuje mnie fakt kupienia 1 oryginalnej gry na 2-3 miesiące, żeby być fair, albo odkupywanie używanych oryginałów po paru miesiącach w które nikt już nie gra.

Jak pisałem chodzi mi o jakość grafiki, a oglądanie obrazu gier z tych konsol w media markcie na monitorku 15-17 cali nie daje żadnego porównania to samo YouTube czy pytania na forum Xboxa czy PS3. Proszę Was o opinie ale nie wojne fanatyków jednej czy drugiej konsoli :slight_smile:

Jeśli ci chodzi o te “kopie zapasowe” to tylko xpudło, natomiast jak chcesz dużo w multi grać za darmo to PS3.

Obydwie są do gier, ale PS3 bardzo lubi się nazywać “kombajem multimedialnym”. Ponoć ma więcej opcji do filmów, nie wnikam, nie mam PS.

Niby PS ma lepszy hardware, ale nam jeszcze tego graficznie nie udowodniła. To jest pojedynek na ilość i jakość. Remis.

Nie bój nic, zapewne kupisz nowego Jaspera, przy którym legendy o RoDzie to tylko legendy. W najnowszych klockach montują napęd Lite-On drugiej generacji jak na razie nieprzerabialny. W sklepach mogą mieć jeszcze te starsze. Niektórzy to nawet kupują stare xboxy by wyciągnąć “udany” napęd.

Wgrywaj gry na dysk twardy. Płyta jest wymagana w napędzie, ale cały rozruch pochodzi z HDD, więc płyta się nie zużywa. Napęd też. Jedno tylko - przydałby się drugi pad do trzystasześćdziesiątki.

Granie online? Na czym dłużej wykupisz dostęp tym taniej, ale tutaj zaczyna się ryzyko z banem.

Do gier on-line na Xboxie tylko oryginały. Reszta kopie zapasowe, rozumiem w tym podanym przeze mnie modelu Xboxa z jasperem można bez problemu z nich korzystać? Zostaje jeszcze kwiestia jakości grafiki na obu konsolach to dla mnie NAJWAŻNIEJSZE proszę i czekam na opinie

Źle mówisz, bana dostaję się nie za oryginały, lecz za przerobiony napęd. Cokolwiek byś nie miał, ryzykujesz.

Pewnie, jeżeli sprzedawca nie kłamie mówiąc IXTREME 1.6. To najnowsza wersja przeróbki.

Odpowiedziałem wyżej. Uwagę lepiej zwracać na telewizor a nie na konsole, ja osobiście nie widzę różnic.

A tak między nami, nikt nie wie dlaczego nowy Splinter Cell nie pojawi się na Play Station 3, są spekulację jakby ten model miałby go nie udźwignąć.