Xbox360 czy PS3?

Bierz PS3 !, dlaczego ? poszukaj takiego podobnego tematu i znajdziesz mój post :slight_smile:

Po tych wszystkich komentarzach wybieram…Xboxa 360 (stracę przy tym tekkena :cry: ale cóż :roll: ale może 6 wyjdzie na xa czekam ;] ) Zgadzam się jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać. Arcade w tej chwili chodzi po niecałe 800zł PS3 po…+1500.

dzięki Wam wszystkim za pomoc.

A jeszcze last pytanko: Arcade od premium różni sie tylko dyskiem twardym? czy arcade nie ma jakiegoś kabla czy coś? I w arcade bez tego dysku w gierki nie pograsz? bo widziałem porównywarke tych 3 konsol (arcade,pemium,elite) na empik.com i było coś takiego “granie w gry p[onad tam XXX tytułów na xboxa” i przt arcade pisałó “potrzebny dodatkowo dysk twardy” #-o Czyli na arcade nie pograsz w gry ?

arcade nie ma hdd ale grasz na nim tak samo jak na premium czy elite z tym ze musisz dokupic k.pamieci :slight_smile: zeby zapisywac stany gier,no i nie mając dysku nie pobierzesz dem gier i innych rzeczy z Xbox Live, moze w komplecie nie dodają tam jakiegos tez kabla do Arcade ale nie jestem teraz w temacie bo ja kupowalem 2 lata temu :slight_smile: i wtedy były tylko 2 wersje konsoli Core i Premium, ale najlepiej polecam Ci zakup premiuma do dostania za ~1000zl np. w ultima.pl

Ja kupywałem dwa miesiące temu Xbox Arcade za 850zł a teraz idzie kupić za 777zł;) była tam karta pamięci 256mb pad bezprzewodowy i kabel do tv. To fakt że nie idzie pobierać gier z xbox live bo próbowałem i nie da rady średnia gra ma 600Mb, ja poczekam sobie aż microsoft wprowadzi na rynek 60Gb dysk bo 20Gb=400zł to za mało a 120Gb=600zł zaś za dużo.Mam nadzieję że 60Gb będzie za 400zł to biorę go na 110%. Mówię ci kup xboxa i dotego Gears of war na początek idzie ko dostać już za 100zł nowego! !!

Niby ps3 jest lepszy jeśli chodzi o sprzęt. A jeśli chodzi o xboxa to ma więcej lepszych gier, choć myslę że ps3 to nadgoni

najlepiej wstrzymaj sie jeszcze niecałe 3 tygodnie i zamów odrazu Xboxa 360 z grą Grand Theft Auto IV :smiley:

Kratos co Ty piszesz?? Zobacz sobie po ile chodzą dyski twarde masz tu 20 http://allegro.pl/item345639383_xbox_36 … anio_.html i 120 http://allegro.pl/item345638870_xbox_36 … o_tu_.html 180(20) i 390(120) A co do GTA 4 skąd wiecie że będzie w zestawie za tyg.? i nie orientujecie się za ile ? :stuck_out_tongue:

Czy w zestawie z konsolą odrazu po premierze to raczej nie, z czasem na pewno, ale premiera już za 17 dni http://www.ultima.pl/Grand_Theft_Auto_IV_GTA_IV/i5643/

Gta 4 już kupisz w empiku,widziałem ostatnio z napisem pre order ale już jest normalnie na wystawie,przejdż sie do empiku i zobacz serio ;]

kupisz ale w pre orderze :slight_smile: ale fizycznie do ręki Ci gry nie dadzą

Domix333, ale te dyski są używane a ja używanych rzeczy nie kupuję, bo raz się nadziałem, że koleś mi sprzedał popsutą część ja kupuje tylko nowe nic używane, ale ten za 180zł dysk bym sobie wziął, ale wole kupić nowe. Wolę dać więcej kasy niż potem dwa razy stracić :evilbat:

Ps3 lepsz sprzętowo od Xbox 360

Niestety mylisz się, SONY samo niedawno oznajmiło że zbudowało słabszą platformę od Microsoftu. Co ciekawsze na XBOX 360 grafika jest zdecydowanie lepsza. No i ma zunifikowane pixel shadery co daje duże pole do popisu programistom. Te same gry na XBOX lądują się szybciej.

to ja mam też pytanko bo chce sobie kupić xbox wersję ARCADE i kupuję tą konsoe głównie z myślą o GTA4 czy ktoś wie czy ta gra pujdzie bez dysku na tym ARCADE ??

P u jdzie na pewno.

Oczywiście.

Każda gra na XBOX 360 chodzi bez dysku, kart pamięci i dodatkowych akcesoriów.

Aby grać wystarczy konsola pad i zasilacz.

Poza tym użycie dysku to tylko dodatek. Gry nie ładują sie wcale szybciej ani nie chodzą płynniej.

Dysk służy jedynie do sciągania dem z XBOX Live oraz filmów i zapisów sejwów. równie dobrze sejwy i filmy, muzykę można zapisać na karcie pamięci.

ok dzięki to ide na zakupy do empiku :smiley:

tu się mylisz różnica ładowania się gry z dyskiem tw, a bez jest widoczna i wynosi kilkanaście sekund

teraz dyski twarde służą by móc grać w multiplayer, bez nich w tych nowszych grach sie nie obejdziesz w multi

U mnie gry chodzą tak samo z dyskiem jak i bez.