XBOX360 & PS3 vs PC

(Pasta Do Zębów) #1

No nie wiem, co wybrać. Spodobały mi się konsole. Mam mieć do wydania 4k Nie wiem co wybrać dlatego tworzę tę ankietę. Jak którąś z tych konsol to za reszcze chce kupić duży telewizor z Full HD (tylko nie wiem jaki, i ładny ma być) jak by się dało. A za resztę gry (tak z 4-6 gier na początek).

(Pasta Do Zębów) #2

No to tak wybrałem.

I do tego takie telewizory:

No chyba, że są lepsze z FULL HD.

Z konsolą do końca to nie wiem ale raczej XBOX360

(Himmak5g) #3

JAk ma Ci służyć tylko do grania to konsola. Pamiętaj ze komputer się przydaje takze do innych rzeczy. Jak konsloa to ja polecam jednak PS3 bo jest bardziej zaawansowana technicznie i ma więcej bajerów takich jak przeglądarka WWW i napęd Blu Ray czyli też mogłbys na tym swoim wypasionym telewizorze oglądac wypasione filmy. Cena jest większa no ale się opłaca.

(Pasta Do Zębów) #4

No ale w XBOX 360 lepiej się gra przez neta chyba nie?

Z PS3 wygląda to tak.

(Himmak5g) #5

Nie niekoniecznie. ale co do tego warto poczytać komentarze innych użytkowników.

(Darth ReX) #6

PS3 poza Cellem jest tak zaawansowany technologicznie jak nie powiem co...

(Himmak5g) #7

Nie dokońca rozumiem o co Ci chopdzi. Chodzi o to ze naprawde jest zaawansowany czy jest do du**

(Darth ReX) #8

No chodzi o to, że nVidia RSX w porównaniu do ATi R500 ssie. I często nawet ten cell nie ratuje sytuacji.

(Himmak5g) #9

A myślisz ze na kompie będziesz miał lepsza grafikę???

(Darth ReX) #10

W tej chwili już powoli może to ulegać zmianie - wszak obie platformy są już długo na rynku, a moc obliczeniowa blaszaków wcale nie stoi w miejscu.

(Himmak5g) #11

No tak ale w blaszakach o wiele więcej za to zapłacimy. Musiało by to być np. SLI GTX 280 żeby dorównać PS3 a przeciez jeszcze trzeba mieć odpowiedni monitro do tego a tak to tylko telewizor i Git.

(Pasta Do Zębów) #12

Wy tu gadu gadu a ja czekac na odpowiedź co lepsze. Więc wybrać PS3? A ma on już jakiś system wgrany??

(Himmak5g) #13

Tak. Ja radził bym PS3 a i tak Ci taniej wyjdzie.

(Darth ReX) #14

Jaki system, jaki system? PS3 można oposażyć w specjalną wersję linuxa, X360 - w WinXP.

(Pasta Do Zębów) #15

Ten wspomniany PS3 ma jakieś dodatki typu kable, słuchawki, kabel internetowy itp?

(Maniekz1985) #16

Kloc360 rządzi nie ma co. Bezawaryjna(xD) - za głupie gumki na allegro serwisy sobie wołają tylko 150 zeta :lol!: , ql wersje dostępne(Core, Premium z/bez HDMI, 20/60GB HDD, Arcade, Elite i wariacje w stylu 90nmx2, 65-90nm), dynamiczne cienie w grach, tryb matrix, płynność na poziomie 25FPS, cicha praca(xD), super wygląd i budowa z wysokiej jakości plastiku made in china, bezproblemowe wpięcie HDMI+Multi A/V jednocześnie. Ale najlepszy to jest lajf z MSP(płacić za MSP po to żeby coś kupić na płatnym lajfie, z którego korzysta się płacąc ISP pfff).

Tylko nie rozumiem po co w ankiecie jest PC. Każdy złom w cenie Elite i PS3 zje te konsole.

Wystarczy spojrzeć na memki i grafe: 512MB vs 2GB+, "6800Ultra SLi" vs HD4850. No ale przy konsoli nie trzeba płakać, że za rok będzie trzeba VGA wymieniać bo gierki będą haczyć.

(Pasta Do Zębów) #17

maniekz , no to mnie przekonałeś :slight_smile: , jednak wezmę tego XBOX360 jak jest lepszy.

I jest git :wink: .

Mam jedno pytanie poco są te jakieś "Konto i punkty" :?: .

(Maniekz1985) #18

Nie powiem ale kompletnie nie zrozumiałeś tego co ja napisałem :slight_smile:

To tak jakby kupić kości na Elpidach(ew. Micronach) - Xbox zamiast PSC - PS3 :smiley:

(Pasta Do Zębów) #19

:x ocb?

(Maniekz1985) #20

Wymieniłem kilka wad kloca mówiąc najprościej jak się da.