XBOX360 & PS3 vs PC

No nie wiem, co wybrać. Spodobały mi się konsole. Mam mieć do wydania 4k Nie wiem co wybrać dlatego tworzę tę ankietę. Jak którąś z tych konsol to za reszcze chce kupić duży telewizor z Full HD (tylko nie wiem jaki, i ładny ma być) jak by się dało. A za resztę gry (tak z 4-6 gier na początek).

No to tak wybrałem.

I do tego takie telewizory:

No chyba, że są lepsze z FULL HD.

Z konsolą do końca to nie wiem ale raczej XBOX360

JAk ma Ci służyć tylko do grania to konsola. Pamiętaj ze komputer się przydaje takze do innych rzeczy. Jak konsloa to ja polecam jednak PS3 bo jest bardziej zaawansowana technicznie i ma więcej bajerów takich jak przeglądarka WWW i napęd Blu Ray czyli też mogłbys na tym swoim wypasionym telewizorze oglądac wypasione filmy. Cena jest większa no ale się opłaca.

No ale w XBOX 360 lepiej się gra przez neta chyba nie?

Z PS3 wygląda to tak.

Nie niekoniecznie. ale co do tego warto poczytać komentarze innych użytkowników.

PS3 poza Cellem jest tak zaawansowany technologicznie jak nie powiem co…

Nie dokońca rozumiem o co Ci chopdzi. Chodzi o to ze naprawde jest zaawansowany czy jest do du**

No chodzi o to, że nVidia RSX w porównaniu do ATi R500 ssie. I często nawet ten cell nie ratuje sytuacji.

A myślisz ze na kompie będziesz miał lepsza grafikę???

W tej chwili już powoli może to ulegać zmianie - wszak obie platformy są już długo na rynku, a moc obliczeniowa blaszaków wcale nie stoi w miejscu.

No tak ale w blaszakach o wiele więcej za to zapłacimy. Musiało by to być np. SLI GTX 280 żeby dorównać PS3 a przeciez jeszcze trzeba mieć odpowiedni monitro do tego a tak to tylko telewizor i Git.

Wy tu gadu gadu a ja czekac na odpowiedź co lepsze. Więc wybrać PS3? A ma on już jakiś system wgrany??

Tak. Ja radził bym PS3 a i tak Ci taniej wyjdzie.

Jaki system, jaki system? PS3 można oposażyć w specjalną wersję linuxa, X360 - w WinXP.

Ten wspomniany PS3 ma jakieś dodatki typu kable, słuchawki, kabel internetowy itp?

Kloc360 rządzi nie ma co. Bezawaryjna(xD) - za głupie gumki na allegro serwisy sobie wołają tylko 150 zeta :lol!: , ql wersje dostępne(Core, Premium z/bez HDMI, 20/60GB HDD, Arcade, Elite i wariacje w stylu 90nmx2, 65-90nm), dynamiczne cienie w grach, tryb matrix, płynność na poziomie 25FPS, cicha praca(xD), super wygląd i budowa z wysokiej jakości plastiku made in china, bezproblemowe wpięcie HDMI+Multi A/V jednocześnie. Ale najlepszy to jest lajf z MSP(płacić za MSP po to żeby coś kupić na płatnym lajfie, z którego korzysta się płacąc ISP pfff).

Tylko nie rozumiem po co w ankiecie jest PC. Każdy złom w cenie Elite i PS3 zje te konsole.

Wystarczy spojrzeć na memki i grafe: 512MB vs 2GB+, “6800Ultra SLi” vs HD4850. No ale przy konsoli nie trzeba płakać, że za rok będzie trzeba VGA wymieniać bo gierki będą haczyć.

maniekz , no to mnie przekonałeś :slight_smile: , jednak wezmę tego XBOX360 jak jest lepszy.

I jest git :wink: .

Mam jedno pytanie poco są te jakieś “Konto i punkty” :?: .

Nie powiem ale kompletnie nie zrozumiałeś tego co ja napisałem :slight_smile:

To tak jakby kupić kości na Elpidach(ew. Micronach) - Xbox zamiast PSC - PS3 :smiley:

:x ocb?

Wymieniłem kilka wad kloca mówiąc najprościej jak się da.