XBOX360 & PS3 vs PC

:lol: myślałem, że to + a nie - :expressionless:

Hehe. A myslisz ze jak pisze “budowa z wysokiej jakości plastiku made in china” a ten tryb matrixa to chodzi ze się tnie.

I żeby nie było, nie próbuje cię tu do PS3 przekonywać i tak tu pewnie niedługo wpadnie jakiś fanatyk sflash’owanego kloca przedstawiając swoje racje :slight_smile:

Zależy w co chcesz grać i gdzie. Co by nie mówić kloc ma lepszy on-line(co mnie zupełnie nie interesuje) ale ten śmieszny pad zupełnie się nie nadaje do np. bijatyk. Zagraj sobie gdzieś w SC4 on-line to pad z konsolą poleci przez okno - gwarantuje.

No a mnie on-line interesuje najbardziej :slight_smile: , bo będę w GTA IV i COD MW grać przez neta jak i gadać.

Ja nie będę grać w bijatyki itp tylko w takie jak wymieniłem wcześniej.

A tak na marginesie to jaki system ma XBOX 360 i jest jakaś wypasiona recenzja o nim :?: .

Najlepiej to sobie idź na forum psxextreme poczytać o tym czymś.

Okej, zdecydowałem się na mniejszy telewizor i PS3 a do tego 4 gry.

Opłaca mi się brać PS3 zamiast PC który i tak musiał by po 2 latach być zmieniony na lepszy.

a opłaca ci się kupować PS3 który za rok-dwa będzie starym klockiem bo wyjdzie np. PS4? :expressionless:

jak tylko do grania to Xbox360 lub PS3, jak do wszystkiego + gry to PC, no i według mnie za 4000zł można kupić rewelacyjny komp + LCD 24’’ (Full HD) i każda gra będzie bardzo dobrze chodziła, a do tego będzie możliwość ulepszenia kompa po pewnym czasie :wink:

Nie będzie starym klockiem bo nie wyjdzie PS4(nawet za 3-4 lata) :slight_smile:

czemu nie?

znaczy miałem na myśli nową konsolę nowej generacji, nie musi być Playstation ale jakieś inne :wink:

A co mi szkodzi wydać na konsole 1,500zł. Od razu nówki i tak bym nie kupił bo by była za droga. A ja chce grać w gry które teraz wyszły na PS3 a PC mam nawet dobry bo wiedźmin działa na średnich.

Pasta Do Zębów to nie oznacza, że masz dobrego kompa, u mnie wiedźmin śmiga na średnich na sempronie 2400, radku x1600pro i 1 gb ramu na 800x600 ;p

radziłbym Ci zmodernizować [wymienić] swój PC, bo jak Ci się gry na ps3 znudzą [co jest normalką] to więcej kasy wydasz na ich wersje konsolowe niż pc, no i pc zaaawsze można zmodernizować, a taki ps3 już nie.

To nie możliwe bo na kompie gram w SA i VC i mi się nudzą a gram w nie dzienne i jeżdżę sobie autami latam, rozwalam ich więc jak może mi się to znudzić skoro w GTA 4 i CoD 4 Można grać przez neta?

W sumie, to twój wybór, lepszym wyborem byłby PC tak czy siak, ale skoro chcesz tylko do gier i basta to bierz ps3. [PC też sie do tego nadaje ofc.]

Radziłbym pogooglować, poszukać opinii użytkowników obu konsol i wybrać.

Tak czy siak to twój wybór, i widzę, że wkładanie ci masła maślanego, że pc jest lepszy nie ma sensu.

Poco mi PC jak mam już 2 a konsoli nigdy nie miałem. A modernizacja kompa co kilka lat jest droższa chyba niż same gry do PS3. Ja ich nie zamierzam kupować co dziennie po kilka tylko raz na kilka miesięcy. Ja lubię grać powoli, dokładnie i mieć z tego pełną frajdę.

Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3) Cena: 179.99 zł—>Call of Duty 4: Modern Warfare Cena: 75.30 zł różnica 104zł

Assassin’s Creed (PS3) Cena: 223.99 zł—>Assassin’s Creed Wersja Reżyserska(PC) Cena:67.70 zł różnica 147zł

Dalej nie chce mi się szukać ale na dwóch grach jest różnica 250zł !!

Kupisz grę co 2 miech średnia różnica w cenie to 100zł to 600zł rocznie. Jak co roku za tyle unowocześnisz kompa co roku to spokojnie będzie wszystko ciągnął.

Prędzej mikroszit wywali swoją nową konsolę za 2 lata robiąc po raz kolejny swoich klientów w bambuko.

Dobra biorę to co tutaj podałem [-X .

I nie obchodzi mnie już komp bo mam 2 :smiley: . A wymiana sprzętu kompa 600zł rocznie + gry daje ponad 1k zł. Za 1k zł to mogę sobie kupić 20+ gier i to bez wymiany sprzętu na nowy =D> .