Xbox'a 360 albo PS3 i monitor?

Następujące pytanie czy Xbox’a 360 albo PS 3 można podłączyć do monitora LCD, zależy mi na tym ponieważ Telewizor HD będe miał dopiero za jakiś czas a konsolka na wakacje by się przydała, więc jak?

Monitor max wyświetla 1280x1024 przynajmniej w XP. Firma ASUS.

BLACK HUNTER , a jakie ten monitor ma złącze??

No takie zwykłe pecetowe plus jacka na dźwięk.

Najlepiej by było pod HDMI jakby miał monitor. Pod DVI nie wiem. Nie orjentuje sie

BLACK HUNTER , zwykłe PC’towe?

D-Sub

01mini_dsub15-box-l.jpg

Dvi

03dvi_d-box-l.jpg

HDMI

HDMI%202%20koncowki.jpg

Które masz?

Ja postawiłbym na XBOXa bo ma po prostu lepszą grafikę. Spokojnie go podłączysz do monitora poprzez

http://www.allegro.pl/item376375161_kab … html#photo

Co DVI owszem można taka opcja jest najkorzystniejsza dla LCD o ile ma takie wyjście

Bierz Xboxa! PS3 na tą chwile nie ma się czym pochwalić no chyba, że HAZE =D> :smiley: :o ale w to raczej nikt nie będzie chciał grać. Kup sobie ów kabelek co Grzegorz radzi i będzie dobrze. Ja grałem też zanim kupiłem TV na monitorku. Będzie ok!

Kiedyś był wątek: PS3 vs Xbox 360. Oczywiście wygrał Play Station 3, ponieważ obsługuje niebieski krążki, które są dużo bardziej przyszłościowe niż DVD.

No właśnie, też coś tak kiedyś słyszałem:D

A tu nagle ktoś wyskakuje, że XBOX to cudo, sami zwolennicy M$hitu widzę :wink:

W takim razie może ten i ten ułatwią Ci wybór.

Ew. wpisz w szukajkę PS3 vs Xbox 360, a na pewno wyskoczy podobnych wątków więcej.

M$hitu :o i co z tego PS3 kupiłem i sprzedałem. BR i co z tego iż to ma jak gry i tak zajmują na nim po 8 gb ??? MGS 4 będzie zajmował cała płytyk BR ale filmy będą miały po 50 minut nawet między misjami. Osobiście nie widzę ani jednego plusa posiadania konsoli Sony. Awaryjności X360 została naprawiona cena jest optymalna. Zaś gry multi platformowe jak np. DMC4 wyglądają identycznie. Do tego PS3 nie ma ani jednego szlagiera typu musze to mieć. Do auora wątku jak nie jesteś zdecydowany to może kup sobie staff do kompa. Za cene PS3 można mieć fajnego kompa za xboxa troche mniej fajnego :slight_smile: