xp-AntiSpy i problem ze zmiana limitu polaczen TCP

Kiedy uruchamiam xp-AntiSpy i wybieram /opcje specjalne/ nastepnie /limity polaczen/ wyskakuje mi taki oto komunikat:

“Nieznana kompilacja pliku, nie można dokonywac zmian. Uwaga: Ta opcja przeznaczona jest wylacznie dla XP SP2 i Win2003 SP1a”.

Posiadam XP Sp2 i nie mam pojecia co moze byc przyczyna tego problemu.

P.S. Chcialbym zlikwidowac limity ze wzgledu na czeste i geste korzystanie z eMula.

Dzieki za pomoc.

ulmoz miałem to samo. Przeczytaj ten wątek :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Zainstalowanie najnowszej wersji 3.94.2 pomoglo, ale strasznie denerwuje mnie to ze nie ma polskich znakow :? Tak samo jest u Was?

P.S. Nawet po zwiekszeniu limitu do 100 nie zauwazylem zeby eMule jakos szybciej podlaczal sie pod zrodla. Wciaz robi to z zawrotna predkoscia ok. 5 zrodel na sekunde.

Tak, w programie tak samo :slight_smile:

Ale ile tego programu będziesz używał… :slight_smile:

Raz włączysz i zapomnisz :wink:

Zrób restart systemu.

Poza tym, w tym programie ważna jest cierpliwość.

a jesli chodzi o porade aju to niestety nie mam takiej wartosci w rejestrze.

hmmm z ciekawości sprawdziłem u siebie i też jej nie mam. Wpis został podany z fachowej strony, więc nie wiem co się dzieje :-x . Pewnikiem jeśli nie ma tego wpisu należy utworzyć własną wartość z takimi parametrami jak tam podano i po problemie :?

ilośc równoczesnych połączeń to jedno a to jak szybko będzie te połaczenia znajdował to drugie pamiętaj o tym :wink: