XP czy Vista

Siema , mam do wyboru : windows xp lub vista home premium . CO mam wybrać? aktualnie jestem na viście i nie wiem cyz zostać na viście czy nie . Mój komp 1024 mb ramu , intel pentium 4 2,66 ghz , gygabyte geforce 6200

oba windowsy orginalne , vistę dostałem a XP miałem już z kompem , tylko nie piszcie ’ zainstaluj obydwa’ bo chcę mieć tylko 1

chodzi mi też o wydajność , system który pracuje najlepiej na moich parametrach

A na którym Ci się lepiej pracuje?

Jeśli komputer ma słyżyć do pracy typowo biurowej zostaw Vistę, jeśli chcesz w co nieco pograć to zostań przy XP.

Przy twoich parametrach skłaniał bym się jednak do XP, na komfortową pracę na Viście masz nieco za słaby konfig

Pozdrawiam

pamiętaj że na Viście nie pograsz tak jak wyżej napisane. Co prawda łatki wychodzą ale wiesz…

Jeśli masz viste to niech już bedzie

SpellForce mi na viście nie wchodzi dziwne napisze jaki komunikat się pojawia może da sie to naprawić :i Conflict : a hook process was found . Please deadcivate all antivirus and anti - trojan programs and debuggers .

kompletnie nie iwem czemu sie takei coś włącza

DO ADMINISTRATORÓW : wiem że post nie jest w odpowiednim temacie

XP miałeś już z kompem więc podejżewam żę to OEM. NIc więc z nim więcej nie zrovbisz.

Zostaw na tym komputerze a vista niech leży i poczeka na lepsze czasy.

oczywiście XP. Z takim konfigiem będziesz miał wspaniałą wydajność na tym systemie a na Viście to tak sobie