XP Home czy Vista Home premium?

Pochylam się ze współczuciem nad poziomem wiedzy o systemach operacyjnych, szczególnie jeśli chodzi o system Vista :x

Proponuję lepiej zapoznać się z tym systemem zanim zabierze sie głos, polecam choćby poczytać o Vista np. tu -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ … dows_Vista , aby się przekonać, że Vista to nie tylko zmieniony wygląd.

Woow! !!

Ja osobiście nie gram na kompie, bo denerwuje mnie instalowanie gier, a to jakiś ERROR wyskoczy klawiatura i mysz (najgorsze, co może być !!

“Przysługa jest bardzej zabójcza od kuli” CARLITO BRIGANTE

Testowałem… -.-

Coś słabiutko. :smiley:

Proszę nie kompromituj się takimi stwierdzeniami bez żadnego pokrycia bo one tylko śmieszą.

Bożeee, chyba ma prawo mi się coś nie podobać ? Mam z tym systemem od pewnego czasu systematycznie do czynienia, i na dzień dzisiejszy na pewno go nie zakupie…

to pisz, że ci sie nie podoba, a nie formułujesz tak kategoryczne opinie w stylu

Napisałem tak, gdyż dla mnie jest to nie udany system…

Ok koniec tego Ottowania.

wracając do tematu:

to jednak żeby grać na twojej konfiguracji i Windows Vista będziesz jeszcze potrzebował lepszej karty graficznej.

Ja osobiście polecam ci Windows XP, ponieważ ma mniejsze wymagania do gier, znajdziesz każdy program pod XP a pod Vista niekoniecznie, no i tak ogólnie to XP jest po prostu SZYBSZY !!

Windows XP teraz, a przynajmniej do póki nie wymienisz kompa :smiley:

Windows XP Pro ma gry prosto od MSN.Ale musicie mieć internet aby w je grać.Pinball i Saper to lepsze aplikacje w Windowsie .Pozdro, Tubisiontko

Bierz Dobrego Starego Windowsa XP.xD xP

win xp najlepszy

Wy mówicie o XP, a ja bym brał vistę.

Dlaczego? hm… po pierwsze, ze względu na bezpieczeństwo. Jeśli dana osoba nie jest doświadczonym użytkownikiem internetu, vista pokieruje go w razie ew. problemów.

Fakt, dużo w niej blędów lecz są one cały czas poprawiane (mowa nie tylko o SP1).

Rób jak chcesz, ale z takim sprzętem brałbym VHP.

Vista Home Premium będzie dobra. Teraz, zostaną wypuszczone oficjalne SP1 do Visty które mają poprawiać funkcjonalność systemu etc… :).

a XP dalej jest stabilny etc… :arrow: i nie ma gier od msn w Windows Vista

Co Wy ciągle z tymi grami od MSN!? :shock:

nie WIERZ w to!Microsoft to MSN i MSN Messenger!Podobnie jak i Windows XP z SP2

Polecam windows Vista pomimo ze jest tak dolowana