Xp i Vista czy zwolni system

Tak jak mówi temat chce się zapytać czy XP i Vista na tym samym dysku spowolni działanie komputera(wydajnść)?

U mnie działa bardzo poprawnie a nawet i jest to wg. mnie nawet wskazane lepiej sobie najpierw Vistę popróbować.

Na tym samym dysku, ale innej partycji - na pewno nie.

czyli moge mieć dwa systemy na tym samym dysku nie partycji ni nie spowolni systemu?

Nie wolono instalować systemu na tym samym dysku bez podzielenia go na partyccjii eh …

Musisz mieć dysk podzielony na partycje aby zainstalować inny system :mrgreen:

aero z tego co napisał kolega wyżej myślę, że mu właśnie o to chodzi, żeby mieć dwa systemy na dysku, ale na osobnych partycjach :slight_smile:

Czy spowolni to działanie komputera? Absolutnie nie, bo oba systemy będą istnieć niezależnie obok siebie. Dwóch na raz i tak nie da się uruchomić :wink:

2 systemy = 2 partycje

Nie spowolni, przeciez jeden masz odpalony a drugi spi :stuck_out_tongue:

Mozna emulowac i miec kilka naraz ale Virtual PC 2007 jest do bani :stuck_out_tongue:

Na pecetach sie nie da emulowac, nie to co MAC OS X :stuck_out_tongue:

nie ma USB ani karty porzadnej, wrzuci jakas S3 trio 8MB i jedz na tym z v Vista badz XP :stuck_out_tongue: Tragedia.

Nie no ja wiem że na dwie partycje trzeba. Ale dzięki za pomoc.

Tak, możesz mieć na jednym na dysku dwa systemy operacyjne. Oczywiście na jednym dysku ale na różnych partycjach. I obydwa systemy bedzą chodzić dobrze.