XP - IE zawieszanie komputera

Początkujący. W trakcie surfowania przy pomocy IE po kliknięciu na jakiś link na stronie (np tvn24) program się zawiesza i trzeba go ponownie włączać. Myslę że nie jest to sprawa słabego łącza (1Mb/s) ani przeładowania komputera - usunięte pliki tymczasowe. Proszę ewentualnie o szerszy opis wymaganych czynności.

nie korzystaj z IE bo to zlom i najgorsza przegladarka, meczysz sie tylko z nia

widac ze nie probowales innych urzywac, a na innych to o niebo lepszy internet…

zainstaluj inna przegladarke a odczujesz roznice, kazda inna jest lepsza… polecam Firefoxa

Być może jest to starsza wersja IE.

Na XP najnowszą wersją jest IE8.

Przyczyną może być też starsza wersja Javy.Najnowszą jest Java SE7 u2.

Ja też używam FF i uważam za lepszy ale IE8 czasami też uruchomię.

Dziękuję. Spróbuję odświeżyć te dwa programy.

Pozdr.

Dodane 03.01.2012 (Wt) 18:04

Dziękuję. Spróbuję odświeżyć te dwa programy.

Pozdr.

Dodane 03.01.2012 (Wt) 18:09

Do rradek:

Dziękuję. Na moim kompie używa Opery ale tu chodzi o laptopa żony która nie lubi zmian. Ale nic nie jest wykluczone.

Pozdrawiam

Ze wszystkim co było już napisane pozostaje się zgodzić. Co do samego IE to znajdą się osoby które go preferują tak więc jest to kwestia upodobania i przyzwyczajenia. Z IE też wszystko może działać dobrze. Pomimo to osobiście z IE zrezygnowałem w momencie pojawienia się FF jako przeglądarki, czyli bardzo dawno temu :slight_smile:

Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na Firewall jeśli jakiś masz zainstalowany tam. Walczyłem ostatnio z czymś takim. Korzystałem ze starego ale dobrego Outposta 1.0.1 i do pewnego czasu wszystko było ok. Od jakiegoś czasu ok 2 miesiące co jakiś czas podczas przeglądania netu pojawiał się BSOD i restart. Tak więc upewnij się czy winowajcą nie jest Firewall.

Przeinstalowałem IE 8 (dla XP), ale to nie po mogło. Myślę że jeszcze czas jakoś popracujemy na IE a potem przejdziemy na np. Operę. Dziękuję Wszystkim którzy zechcieli mi pomagać. Pozdrawiam i do następnego spotkania.