XP PRO czy XP HOME

co myślicie o tych dwóch systemach czym się różnią i według Was który jest lepszy i bardziej stabilny??

dla mnie wersja PRO

Z dwojga złego lepsza jest wersja PRO ;]

Witam,

było tysiąc razy, więc czas zacząć używać szukajki:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=xp+home

koniec tematu.

pszepraszam zadałem pytanie a kolega Maniooo podaje mi link w którym można wyczytać co ktoś myśli o kimś drugim a mało jest wiedzy o tych dwóch systemach . Ja naprawde jestem jeszcze laikiem i chciałem się czegoś dowiedzieć czym się różnią i ogólnie poznać Wasze zdanie na temat tych systemów .rozumiem , że zawsze sie ktos znajdzie kto zamiast wytłumaczyć potrafi się pokazać jako …(brak komentarza)

Jeszcze raz pszepraszam i proszę o wzięcie udzału w ankiecie i napisanie Waszych opini na temat j\w

kolega maniooo podał link tylko do jednego topicu :!:

podobnych jest więcej więc skorzystaj z szukajki bo nie ma sensu pisać znowu tego samego :smiley:

Problem w tym że te dwa systemy są równie dobre i stabilne tylko jaki wybierzesz zależy do czego go będziesz używał. W wersji Home masz miej opcji, ale za to cena o wiele niższa. :smiley:

Witam,

kolega maniooo naprawia swój karygodny błąd i prosi o wybaczenie:

http://windows.online.pl/news.htm

http://www.pckurier.pl/archiwum/art0.asp?ID=4791

a to kolega maniooo skomentuje:

kolego arkadiii , kolega maniooo w celu uzyskania tych informacji wstukał następującą formułę w google:

główne różnice windows xp home pro

Podane linki znajdują się na pierwszej stronie wyników poszukiwań.

Dodatkowo kolega maniooo usilnie stara się wytłumaczyć laikom ,

że na własną rękę najczęsciej 5x szybciej znajdą potrzebne informacje.

(o czym świadczy choćby jego sygnaturka)

Więc kolego arkadiii nie obrażaj się, tylko wyciągaj wnioski,

gdyż większość problemów i pytań już dawno znalazła swoje rozwiązanie. :wink:

PS Kolega maniooo wybiera XP Pro. Czemu?

Większa elastyczność we wszystkich zastosowaniach i więcej możliwości.

Jak dla mnie lepsza jest wersyjka XP PRO. I zgodzę się z panami powyżej stabilniejsza, więcej funkci co za tym idzie więcej możliwości. Wersja HOME, jest zazwyczaj stosowana w laptopach ponieważ laptop nie jest taki wydajny.

Popieram Lazikara obie wersje są dobre i stabilne w końcu to to samo i do domu wystarczy wersja Home, bo praktycznie innych funkcji wersji PRO w domu się nie wykorzystuje.

Nie wspominając już o tym że Home jest o wiele tańsze od PRO.

Wszystko jak pisano zależy do czego system ma być wykorzystywany i szkoda pisać dalej,reszte doczytać.

Wybrałbym wersje PRO

Stawiam na HOME

Jestem przekonany do PRO :slight_smile:

Analogicznie:

home - tańsza, uboższa

pro - bogatsza w funkcje, jednak droższa

;]

pięknie powiedziane ! :slight_smile: ale gdyby nie patrzeć na cene to stanowczo XP PRO

Dałem PRO :smiley:

W zasadzie obydwa są oparte na tym samym jądrze, wiec sa tak samo stabilne. Ale XP Proffesional ma więcej narzędzi dla zaawansowanych użytkowników

i na tym można poprzestać :slight_smile: