XP wymagania

Koleś ma słaby komputer 40gb na dysku procesor nie wiem jaki ale słaby no i 64mb ram a te ram do czego jest tak w ogóle hmm i xp mu sie nie odpala czego baruje procesor za słaby czy to wfestia ramu.

Złączono Posta : 24.09.2005 (Sob) 16:49

jak jest słaby procesor a ramu 64mb wie4c jak bym dołozył ramu moze i by działało jak myślicie

U mnie przy 64 MB Ramu i procesorze 450 chodziło całkiem całkiem. Nie była to rakieta co prawda, ale chodziła, więc…

procesor !!

Wątpie. :slight_smile: :x

Co robić wziołem swój dysk z xp wkłądam do kolesia który ma komputer celeron 533MHz no i 64ram i się nie ospala wkładam dysk jego z 98 i sie odpala no ok ale dodałem swoją kość ram która ma 256 i jego kość 64 i ustawiłęm w comos na 256 ram i nic łąduje sie i potem nic nie odpala co robić bo 98 działa nurlalnie czy nie da rady.

co mozna zrobic włozyłem kość 256ramu karta graficzna jest celeron 533mhz wszytstko ok tylko cd-rom nie podłonczony i nie ma karty dźwiekowej ale czyżby to od tego sie nie włancza ma 533mhz i te 256 ram pomozecie dlaczego xp nie chce chodzic.

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale takie odpalenie już zainstalowanego XP na innym kompie nie może się udać. :?

Przecież XP ma pozapisywaną w rejestrach całą konfigurację sprzętową, na której został zainstalowany, i nie widzi sprzętu, na którym próbujesz go odpalić.

Przynajmniej tak mi się wydaje (rozumuję na “chłopski rozum”, bo nie próbowałem takiego manewru :slight_smile: ).

acha chyba czaje wiec musze u niego zainstalować system i potem bedzie nurmalnie działać i te 256ram i 533mhz i bedzie działać no chyba napewno masz racje a ja u sibie robiłem

Zrób tak i postaw świeży system,sprawdź dokładnie ten komp - system XP czuły na każdą niesprawność,szczególnie pamięć i dysk.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

u znjaomego celek 400mhz i 64ramu, i chodziło :wink: ino antywiry odpadaja :wink:

niekoniecznie sam miałem kiedys takiego kompa i używałem avasta :wink:

ale było ciężko, okroiłem jego rezydenta z kilku funkcji