Xp - zamyka mi komputer

mam zainstalowany xp i gdy gram w jakąkolwiek grę po chwili koputer wyłącza się (tak jak bym go zresetował ) nie pomogła reinstalacja i instalacja od nowa, niekiedy pokazuje mi niebieski ekran gdzie pisze min. ze zrzuca obraz na dysk i radził aby wyłączył w biosie buforowanie i przeniesienie nie wiem o co chdzi. Czy ktoś kuma czaczę ? Chyba kupie sobie liczydło ? Ma ktos ma jakieś rady ?Czekam z utęsknieniem. :!:

Spróbuj wyłączyć automatyczne uruchamianie ponownie.

Panel sterowania- System- zakładka Zaawansowane. Uruchamianie i odzyskiwanie - wciśnij Ustawienia, i odchacz Automatycznie uruchom ponownie.

Może będzie skuteczne.

Pozdrawiam

Golden Finger

mam to odchaczone :?

Może pomoże łatka Microsoftu z strony: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;823980

jeśli XP zrzuca obraz to jedna z kości pamięci jest uszkodzona - dobrze ją przetestuj. jeśli okaże się ok, to przegrzewa się procek! :slight_smile:

Przy włączaniu kompa wejdź w BIOS i (jesli masz czujki na płycie) sprawdz co się dzieje w środku-jaka temp. i takie tam. Kiedyś też coś mnie takiego dopadło ale po “głębszej” kompa inwentaryzacji okazło się że RAM sie zwalił. Radze ci zebyś sprawdził…