Xp zawiesza się po restarcie łącza

otóż, jak wyżej, mój xp zawiesza się na ok 1 minutę tz. myszka normalnie się rusza ale nic mogę uruchomić > winampa, firefoxa, aqq a nawet menedżera zadań. dosłownie nic. zawsze takie coś się dzieje po zrestartowaniu połączenia sieciowego. wirusy czy inne “pająki” w systemie nie siedzą - mam kasperkiego is 2009 i nic nie wyrzuciło po skanowaniu. nie wiem o co tu biega ale naprawdę czasami to przeszkadza. wiecie może o co tutaj biega ??

Pokaż logi z HijackThis i OTL. Zasady wklejania logów.

okej, już podaje: log z hijackthis i log z OTL-a

Możesz sobie to usunąć, bo masz dużo programów startowych. W HijackThis - fix:

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\winampa.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [NokiaMServer] C:\Program Files\Common Files\Nokia\MPlatform\NokiaMServer /watchfiles

O4 - HKLM\..\Run: [NokiaMusic FastStart] "C:\Program Files\Nokia\Nokia Music\NokiaMusic.exe" /command:faststart

O4 - HKLM\..\Run: [Ovi Files Update] "C:\Program Files\Ovi Files\updater.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [AlcoholAutomount] "C:\Program Files\Alcohol Soft\Alcohol 120\axcmd.exe" /automount

O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun

O4 - HKCU\..\Run: [PC Suite Tray] "C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 7\PCSuite.exe" -onlytray

O4 - HKCU\..\Run: [AQQ] C:\PROGRA~1\WapSter\WAPSTE~1\AQQ.exe

O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized

O4 - HKCU\..\Run: [WMPNSCFG] C:\Program Files\Windows Media Player\WMPNSCFG.exe

owszem, można, ale ja ich używam zaraz po starcie i mam je od razu włączone. jak mam się przebijać przez start - programy > to się mija z celem…

Przeniesione Problemy :arrow: Bezpieczeństwo