XP zawiesza się przy logowaniu. ComboFix

Witam :slight_smile:

Komputer: Acer Aspire 3000

Problem: zawiesza się przy ekranie logowania do systemu. Klawiatura nie działa, a więc nie można wpisać hasła, nie można go też wyłączyć w żaden sposób oprócz wyciągnięcia baterii. Kursor działa, ale nie płynnie tzn. przeskakuje z punktu do punktu po jakimś czasie od wykonania ruchu. Przywracanie systemu z wcześniejszych punktów kontrolnych czasami pomaga, ale po ponownym uruchomieniu znów problem się powtarza. W trybie awaryjnym działą bez problemu.

Z góry dzieki za pomoc

Log z ComboFix: http://www.wklejto.pl/28910

kreegen667 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zaleceń będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Idź do serwisu bo masy spięcie w baterii.

Problem z baterią to to raczej nie jest. Gdyby tak bylo to na częściowo rozładowanej bateri, lub przy podłączeniu do zasilania powinno zacząć działać. Poza tym nie tłumaczy to zamulenia kursora i tego że komputera nie da się wyłączyć nawet trzymając dłuższą chwilę przycisku power. No i w trybie awaryjnym powinno się dziać to samo.

daj log na www.wklej.org

Udało się uruchomić kompa w normalnym trybie po przywróceniu systemu. Uruchomiłem jeszcze raz ComboFixa i taki jest wynik: http://www.wklej.org/id/65268/

Użyj programu Flash Disinfector do wyleczenia pendrive

Wklej do notatnika:

File::

c:\documents and settings\kursfoto\bv2.exe

c:\documents and settings\kursfoto\clf32.exe


Registry::

[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"12CFG914-K641-26SF-N32P"=-

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

Zapisz jako CFScript.txt - przeciągnij i upuść na ikonę ComboFix. Powstały log wklej na wklej.org a w poście daj tylko link