Yamaha rx-v520 subwoofer


(funbooster) #1

Witam

Jaki polecacie subwoofer do 600 zł do rzadko spotykanego amplitunera yamaha rx-v520rds? Oraz takie pytanko, kilka miesięcy temu wpadł mi od yamahy pilot do gorącej herbaty ;/, potem wszystko działało wystarczyło że go tylko wytarłem, a teraz nie działają niektóre przyciski. Czy można jeszcze jakoś naprawić ten pilot?

Pozdrawiam


(system) #2

A nie lepiej kupić tzw. pilot uniwersalny? Bo na tym Twoim zaszło zwarcie elektroniki, trzeba by było na nowo płytke wytrawić, i ew. kupić kondesatory i oporniki, ale wątpie aby się ktoś w to bawił, bo schematu nawet nie mamy.


(Jaworski10000) #3

subwoofer dobiera się przede wszystkim do kina domowego i wielkości pokoju :stuck_out_tongue: (takie pytania najlepiej żebyś zadawał na jakimś forum audiofilskim ) pilot najlepiej rozbierz i przeczyść ściereczką nasączoną alkoholem może pomoże .


(Pmiklas77) #4

Trudno coś kupić za 600 zł klocki Yamahy są znane z "muzykalności" dobrym partnerem byłby sub Tannoy ale za 600zł nie kupisz (chyba że używany) Najbardziej sensowną propozycją będzie kupno subwoofera Jamo sub 210 (kosztuje 599zł ) z tego co wiem jest możliwość małej negocjacji ceny w przypadku przedpłaty masz dostawę gratis