Your system is infected with dangerous virus!

Witam!

Mam problem, komputer zainfekował się jakimś robactwem, które trzeba zutylizować :slight_smile: Gdy odpalam jakikolwiek folder wyskakuje mi komuniakt

System Error!

Your system is infected with dangerous virus!

Note: Strongly recommend to install antispyware program to clean your system and avoid total crash of your computer!

Click OK to download the antispyware. (Recommended)

wygląda on tak

153tudz.jpg

Patrzyłem różne tematy z tym samym problem ale nie pomaga mi to :frowning: Proszę was o indywidualną pomoc mojej osobie

Logi Hijackthis --------------------------------

http://wklej.org/id/b62ee77329

fix w hijackthis

Pobierz ComboFix, ale nie uruchamiaj

Wklej do notatnika:

File::

C:\WINDOWS\apsagy.dll

Plik -> zapisz jako -> CFScript.txt (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe tak jak tu ->

02f8f1e3c410a4cc.gif

Rozpocznie się usuwanie i powstanie log, daj ten log na forum.

Logi dajesz na http://www.wklej.org

Logi ComboFix -------------------

http://www.wklej.org/id/290d35260a

Po polsku to znaczy:

Błąd Systemu!

Twój komputer został zainfekowany niebezpiecznym wirusem!

Uwaga:Mocno polecamy zainstalowanie programu antyspyware do oczyszczenia twojego systemu,aby uniknąć

uszkodzenia twojego komputera.

Kliknij OK żeby pobrać antyspyware (Zalecane)

Czyli jeśli sztuczka z Combofix nie pomoże to sprubój przeskanować komputer Ad-Aware 2008 oraz Mks vir 2k7 skaner online,po przeskanowaniu użyj CCleaner do oczyszczenia dysku.Możesz też sprubować przywrócić system do stanu przed zakażeniem,w najgorszym wypadku gdyby nic nie pomagało zrób format dysku i ponownie zainstaluj windows (nawet jeśli uda ci się usunąć wirusa to szkody po nim pozostaną a defragmentacja dysku nie naprawi wszystkiego)

Dodam też,że to okno najprawdopodobniej jest spowodowane działaniem wirusa żeby pobrać fałszywy program antyspyware,który tylko pogorszy sytucje,wiem z doświadczenia

Na szczęście sztuczka zadziałała :slight_smile: Następnym razem nie będę musiał już pisać w takim przypadku bo już wiem o co w tym chodzi :slight_smile:

anyways dzięki za pomoc hubert2t i chęci Scorpion :slight_smile:

@

Wiem, że się nie ściąga takich rzeczy, nie jestem jakimś nowicjuszem totalnym, po prostu nie mogłem sobie poradzić z usunięciem tego, dzięki za wiedzę i czysty komputer :]

Daj powstały log z combofix

huber2t przecież icek pisze

Na szczęście sztuczka zadziałała :slight_smile: Następnym razem nie będę musiał już pisać w takim przypadku bo już wiem o co w tym chodzi :slight_smile:

anyways dzięki za pomoc hubert2t i chęci Scorpion :slight_smile:

@

Wiem, że się nie ściąga takich rzeczy, nie jestem jakimś nowicjuszem totalnym, po prostu nie mogłem sobie poradzić z usunięciem tego, dzięki za wiedzę i czysty komputer :]

Tak ale zauważ że nie wszystki syf mógł być usunięty

no wlasnie dobrze muwisz,dlatego radze przeskanowac kompa dla pewnosci Ad-Aware 2008 i Mks vir 2k7 skaner online i uzyc CCleaner do oczyszczenia dysku z pozostalych smieci oraz do naprawienia rejestru