Your system is infected!

Witam,

Dziś przeglądałem wiele stron szukając informacji, na jednej ze stron znalazłem plik do ściągnięcia kiedy kliknąłem na link system się zawiesił na jakieś 10 sec - nic nie mogłem zrobić, potem coś ewidentnie robiło sie w tle, system bardzo wolno chodził, odłączyłem kabel od internetu z czasem wszystko ustało i zaczął wyskakiwać napis Your sistem is infected! Przeskanowałem system Ad-aware se personal znalazł kilka wirusów skasował wszystko, lecz dalej się obawiam, że coś jeszcze mogło zostać. Dodam, że ciągle mi się coś z internetu sciąga - nawet jak nic nie robię mam pokazane, że wysyłam i odbieram dane!!

SILENTRUNNERS:

PROSZĘ O POMOC!

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2 w trybie awaryjnym). Potem sprawdz co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus możesz z SilentRunners. Jeżeli podczas uruchamiania silenta pokaże się jakiś błąd to proszę podać jego dokładną treść.