Youtube downloader hd

Hej

Mam problem ze zgrywaniem filmow z YouTube za prośrednictwem programu youtube downloader hd. Problem dotyczy raczej odtwarzania już ściągnietych polików w wersji hd - te pliki maja rozszerzenie AVI ale nie moge ich odtworzyć, jak by brakowało jakiegoś kodeka - instalowałem divx i inne ale to nic nie pomaga - Szukałem na necie info odnośnie tego ale nigdzie nic nie ma, czy tylko ja mam ten problem lub niewiedze?? :wink:

Z tego co mi wiadomo to tam DivX chyba nie ma tylko x264 albo coś w tym stylu. Jak masz K-lite codec pack to tam powinien być program “media info” w nim otwórz ten plik wideo i sprawdź jakie ma kodek.

Czy tylko Ty masz ten problem to ja nie wiem, jedyne co mogę Ci doradzić to zainstalowanie K-Lite Codec Pack. Powiedz jeszcze jaki jest Twój problem dokładniej - powiedz czy widać obraz, dźwięk?

Dane przypadkowego filmu hd z media info. Masz te kodeki ?

Nie mam nic, po odpaleniu przez WMP pojawia się kom. że nie można odtworzyć tego pliku - zaraz instalne K-Lite Codec Pack i zobacze

PS. Nie mam w systemie żadnych kodeków prócz tych ktore są razem z systemem (divx nie pomógł)

Dodane 05.09.2009 (So) 19:54

Działa :slight_smile: Pomogło K-Lite Codec Pack. Dzięki za pomoc

Dodane 05.09.2009 (So) 19:55

Chciałbym jeszcze tylko wiedzieć jaki kodek jest dokładnie odpowiedzialny za odtwarzanie filmów hd ściągniętych przez youtube downloader hd - nie chciałbym instalować wszystkich :slight_smile:

AVC(x264) i AAC to są kodeki chyba quicktima(apple) ale nie jestem pewien.

Nie ma sprawy polecamy się na przyszłość :wink: