Youtube i jego pochodne, bufforowanie staje

Problem jest taki, że film na youtube, wrzucie, videoweed itp. buforuje mi się do pewnego etapu(błyskawicznie) i się zatrzymuje. Żeby ruszył dalej musze przesunać suwak, w niezbuforwane miejsce i wtedy cały proces powtarza się od nowa. Dochodzi do jakiego etapu i się zatrzymuje i czeka na moją ingerencję. Jest to upeirdliwe i denerwujące. Problem mam tylko w akademiku, w domu, gdzie mam wolniejszy internet, wszystko dziala jak należy. Dodam, że miesiąc temu zmieniałem proxy i mniejwięcej od tamtego czasu zaczely się problemy. Prosze o pomoc. dzięki sss dzięki ^^

mekeyn , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Podpinam się pod temat, mam ten sam problem. W moim przypadku przeglądarce Firefox 11, Flash Player 10.3

A bez proxy ?

Jak jest na innych przeglądarkach ?

  1. Zainstaluj najnowszy Adobe Flash Player.

  2. Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję " Włącz przyśpieszanie sprzętowe"

lw267_Ustawienia.jpg

Sprawdź na innych DNS-ach :

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4


Jakie masz kodeki :?:

U mnie pomogła optymalizacja DNS Cache, podaje poniżej procedurę:

Uruchom Edytor rejestru.

Przejdź do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters].

Teraz przystąp do edycji kilku wartości [HEX] w tym kluczu, jeżeli podanych niżej wartości nie ma utwórz je (są to wartości DWORD):

  • "CacheHashTableBucketSize"ustaw na 1

  • “CacheHashTableSize”: ustaw na 180

  • “MaxCacheEntryTtlLimit”: ustaw na fa00

  • “MaxSOACacheEntryTtlLimit”: ustaw na 12d

Strony zauważalnie szybciej się ładują w FF z włączonym pipelingiem