Youtube nie działa :/

wszystkie strony normalnie działają , a youtube czekam wczytuje sie 15 min i nic ;/ wiecie co sie stalo?

nie wiem, mogę tylko napisać że u mnie śmiga jak należy, na Firefox.

Powiec dokładnie o co chodzi bo jak mamy ci pomóc skoro nie wiemy dokładnie o co Ci chodzi konkretnie ??

A tak pozatym odpowiedz na te pytania :

1 jaka przeglądarka

2 jakieś dodatki typu adblock plus

3 czy wcześniej Cii strona działała

  1. probuje w internext explorer, mozille, opera i nigdzie nie wchodzi

  2. nie

  3. tak wczesniej bardzo dobrze działała

moze cos z twoim netem? Ja kiedys tak mialem ze google wchodzilo normalnie a inne strony nie… jak sie tak dlugo dzieje to zadzwon do swojego dostawcy od internetu

czyli to tylko i wyłacznie problem mojego neta?

Prawdopodobnie… chociaż to dziwne… a inne strony normalnie działają?

tak wszystko działa a youtube juz od dwóch dni sie w ogóle nie wczytuje :confused: jest moze opcja , że np moj brat ją zablokował?

mi też nie działa youtube od 2 dni. Strona cały czas się ładuje, tło jest białe i nic się nie dzieje. Strona ta wcześniej chodziła normalnie… inne strony cały czas chodzą jak należy. Mam firefoxa, ale żeby to sprawdzić uruchomiłem nawet IE- objawy takie same… maciek2525- nie jesteś sam!

hmm… a skad masz neta?

Kablówka ICP w Poznaniu, także zupełnie gdzie indziej niż Ty. Wiem, że nie jestem osamotniony, kilku znajomych też narzeka z tego powodu, a inni mówią że wszystko u nich gra. Skanowałem już kompa czym się da i nadal to samo.

ja tez mam kablówke tyle ze chyba Konin nie Poznań

Cóż mi youtube działa normalnie… a jaką masz przeglądarkę?

internet explorer, mozilla, opera, w żadnej nie działa ;/

Tez mam w ICP i mam taki sam problem. Chyba zablokowali naszego operatora, albo ICP blokuje. Tylko po co?

już jest wszystko ok- samo się naprawiło. Prawdopodobnie był to problem z kablówką.