Youtube - przerywające filmiki

Witam,

Mój komputer jest świeżo po formacie. Może od razu podam parametry:

Procek: Intel Core 2 Duo E8400

Ram: 4GB

Karta grafiki: GeForce 9600GT

Dźwięk: Realtek ALC888

OS: WIN 7

Przeglądarka: najnowsze chrome

Problem polega na tym, że podczas oglądania filmu na youtube i otwarciu w trakcie nowej karty (co jest częste na przykład przy puszczaniu muzyki z yt) filmy zaczynają przerywać na moment - następuje uciążliwe zacinanie (ciągły dźwięk z dużą ilością króciutkich przerw trakcie) dźwięku trwające ok 1-2s albo zatrzymuje się obraz a dźwięk leci dalej.

Szukałem podobnych tematów, próbowałem wyłączyć wtyczkę flash w ustawieniach chrome i aktualizowałem sterowniki karty grafiki i dźwięku, lecz nic to nie daje.

Dodam, że przed formatem nie miałem takich problemów.

Jest na to jakaś rada?

Pozdrawiam.

panmisiek ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

spróbuj wyłączyć akceleracje sprzętową.

Podczas oglądania filmu klikasz ppm na okno filmiku i wyszukujesz w ustawieniach przyśpieszenie sprzętowe. Odznaczasz ta pozycje.

Niestety, nic to nie daje :frowning:

U mnie też na chromie się tnie a na firefoxie hula myslę ze to problem przeglądarki.

Dodane czwartek, 21 lis 2013, 10:25

Tak to wina obecnej wersji–na chrome wersji beta nie zacinają się filmiki-spróbuj zainstalować wersję beta–p.s przed zainstalowaniem bety usuń wersje stabilną.

andrzej3232 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeśli przed formatem wszystko było dobrze, tzn nie było kłopotów, które opisujesz, to znaczy, że poprzedni zestaw sterowników był dobry. Nowsze, np do grafiki, które win7 mógł znaleźć, niekoniecznie muszą być optymalne. Orientujesz się, jakie miałeś, a jakie masz? W tym bym upatrywał niekorzystnych zmian.