Youtube przycina z niewiadomych powodów, Firefox

(system) #1

Nie wiem skąd to się wzięło, świeży system w sumie, ale na ostatnim też to miałem

PC mam słaby, ale bez przesady

Athlon XP 2000 1.80

Geforce 7300 GT

ASRock płyta

Dysk 80gb

Sterowniki wszystkie najnowsze, miejsce na dysku na cache jest, czasami przycina do tego stopnia, że nie mogę regulować pauzy i startu, filmiki niepłynne ciągle a oglądam w 380p, wyższe rozdziałki to samo

help please ;f

17682089.jpg

(Kuczkowiak) #2

Wyłącz GG i programy takie jak uTorent itp. i sprawdź różnice .

(Evil Coca Cola) #3

Wyłącz wszystko co korzysta z internetu. A jeżeli już chcesz mieć włączone GG to zmień na aqq czerpie mniej zasobów.

(Spectatorx) #4

Może jednak trochę za dużo kart otwartych w stosunku do ilości ramu jaki posiadasz? Ile masz ramu?

(Xeon Bloomfield) #5

93% użycia procka mówi samo za siebie... Wyłącz GG i uTorrent jak mówili wyżej...

Kliknij na filmik prawym > Ustawienia > Pierwsza zakładka z lewej (na dole są zakładki tych opcji) > Włącz przyśpieszenie sprzętowe - zaznacz to...

Powinno pomóc

(Dimhil) #6

Przeinstaluj Flasha.

(Dawid Czernek) #7

Jeśli chcesz wygodnie korzystać z tego komputera to musisz zmienić komunikator lub nie używać go z innymi aplikacjami bo ten komunikator jest bajecznie zasobożerny.

Łap:

http://wtw.k2t.eu/

(system) #8

Dzięki panowie, to najprawdopodobniej wina tego, że Pc nie może obsłużyć nowego ciężkiego gg i ff

768 ramu posiadam

(Spectatorx) #9

No, a w dzisiejszych czasach to niestety conajmniej 1GB trzeba mieć, mile widziany każdy gigabajt więcej.

GG zmień na stare, na vortalu dostępne jest w wersji 7.7 (swoją drogą chyba najlepsza wersja gg), a firefoxa pozostawiaj zawsze zaktualizowanego, ale ilość instalowanych w nim dodatków, pluginów itp ogranicz do niezbędnego minimum albo zmień go na operę lub chrome.

Albo wogóle zainstaluj linuksa :slight_smile:

(Chillout) #10

Zobacz jak sprawowałoby się gglite lub kadu, ewentualnie webgadu.

Zobacz jak chrome może chodzić.

(Danielm86) #11

jesli mamy poruszac kwestie przegladarek, to Flash najlepiej dziala na Operze. Prawda Chillout

(Rayderz26) #12

Miałem podobny problem,ale u mnie dźwięk przestał działać i filmy się przycinały - na kompie jak i na youtube..Zainstalowałem win 7 i problem zniknął.. :slight_smile: Zrób porządek na kompie..Przeczyść rejestr..Z defragmentuj dyski i nie włączaj tyle aplikacji naraz,bo Twój komp nie jest najnowszy.. :wink: