YouTube się przycina podczas przeglądania stron

Witam.

Mój problem taki jak w temacie. Podczas gdy leci mi muzyka z youtube (film lub cokolwiek), gdy zacznę przeglądać inną stronę lub nawet dysk twardy, dźwięk z youtube mi przerywa (tnie się lub inne synonimy). Wkurzające jest to do tego momentu że zainstalowałem nowy system i wyczyściłem dysk ale to nie pomogło. Dzieje się tak na Chrome i Firefox.

Mam zainstalowany k lite codec pack i adobe flash player 11 plugin. Wszystko świeże.

Pytanie mam do was. Co powinienem jeszcze mieć do poprawnego odtwarzania filmików na youtube zeby mi się nic nie cięło?

Dodam specyfikację kompa:

GPU Radeon 9200 se, 128mb

HDD Seagate SATA 500gb

CPU Athlon 3200+ xp, 2,21ghz

RAM 1,5gb

system: win xp sp 3

Google chrome ma w sobie flash playera więc można odinstalować ten dodatkowy możliwe ze się gryzą . Spróbuj też wyłączyć antywirusa o ile posiadasz i sprawdzić działanie,jest też opcja ustawienia flash playera podczas oglądania filmików. Najechać kursorem na film podczas oglądania na yt prawy przycisk myszy> ustawienia włącz przyspieszanie sprzętowe odhaczyć lub zaznaczyć sprawdzić efekt. Sterowniki do dźwięku poprawne? w ustawieniach dźwiękowych wszystko ok?

Tylko tyle mi przychodzi do głowy nie gwarantuję że zadziała pozdrawiam.

Adobe flash player muszę mieć bo wymaga tego gg ;> ale na chwię odinstalowałem i nic to nie dało. Tak samo jak sprawdziłem “przyspieszenie sprzętowe”.

Sterowniki do dźwięku dograłem zaraz po zainstalowaniu systemu z oryginalnej płyty od płyty głównej także z dźwiękiem wszystko powinno być ok. Dodam, że kiedyś kilka miesięcy temu nie miałem tego problemu.

Czy może mieć z tym związek karta graficzna? Jak widać moja pamięta jeszcze mur berliński więc sterowniki do niej mam systemowe - nic nie doinstalowywałem - z tego względu że jak zainstaluje je (nawet najnowsze) to mam wrażanie, że ogólnie komp wolniej chodzi i filmy się dłużej ładują.

Próbowałeś kiedyś przejść na linuxa? :wink: może wypal sobie np ubuntu na płytę i wypróbuj w wersji live czy takie problemy wystepują :slight_smile:

PS.bardzo zbliżonym linuxem do windowsa jest kubuntu.

Ostatnio ktoś mi to mówił ale podobno na linuxie PS nie działa. Poza tym to nie jest aż taki wielki problem żeby zmieniać szkołę. Jak pobiorę piosenkę na dysk to nie ma żadnego problemu w odtwarzaniu. : > Tylko jak mówiłem: często słucham przez youtube i jest to denerwujące.

może zmień przegladarke

Witam ponownie. Odświeżam temat ponieważ nie znalazłem dotąd właściwego rozwiązania.

Dodam tylko, że oprócz problemów z YouTube, bardzo słabo chodzą aplikacje na flash (np: Angry Birds na Facebook :wink: ) - co również jest bardzo irytujące.

Dzisiaj zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej i nic.

Pytanie do Was mam. Czy moglibyście podać odpowiedni program do sprawdzenia logów?

Jeszcze inna kwestia. Czy możliwe, że mój sprzęt po prostu się zużył i chodzi tak kiepsko?

Co do Firefoksa, to znalazłem, że komuś pomogła zmiana ustawień: dom.ipc.plugins.enabled true zmiana na : dom.ipc.plugins.enabled false . Na tej stronie autor: ochotaboss@ ma podobny problem w Firefoksie i Chrome, i rozwiązuje problem http://mozillapl.org/forum/viewtopic.ph … 4&start=80

Zobacz. Może pomoże.

Dzięki. Też miałem ten problem już od bardzo dawna zmiana w about:config podana przez @libros chyba pomogła ślicznie dziękuje :slight_smile:

Powyższe rozwiązanie działa tylko w Firefox. Dla pewności zainstalowałem tą przeglądarkę i sprawdziłem. Niestety bez zadowalających efektów.

Myślę, że to po prostu wina mojej karty graficznej. Jest dość stara. Możliwe że teraz robią bardziej wymagające aplikacje flash i stąd problem. Bo jeżeli zmiana systemu nie pomogła i formatowanie dysku to innego wytłumaczenia nie ma.

Cześć, wygląda na to, że mam podobny problem mimo, że mam lepszą kartę graficzną:

komputer-sie-czasem-tnie-t507952.html

Jakiego masz antywirusa?

Avast darmowy :slight_smile:

Mogę dodać własnie parę screenów które mogą was zainteresować.

Dodane 15.11.2012 (Cz) 23:10

Komputer chodzi coraz gorzej więc zadam wam pytanie: jakiego programu mogę użyć aby sprawdzić wydajność procesora i karty graficznej?

Jest parę ale potrzebuję takiego który znacie :slight_smile: Może to jest trop do rozwiązania problemu.