Youtube - Zaawansowane przesyłanie pliku wideo

Wysyłam właśnie na YT plik 1.3GB

Skorzystałam z zaawansowanego przesyłania plików wideo, jak mawia oficjalna pomoc:

Jak to jest z tym wznawianiem? W trakcie przesyłania nie widzę obecnie żadnego przycisku pauza czy czegoś w tym stylu, jest tylko anuluj.

Nie dam rady wysłać tego dzisiaj (pozostało ok. 11 godzin), więc jak to zrobić by dzisiaj przesłać ile się da a jutro wznowić od danego momentu?

Dołączam się do pytania

Zaawansowany program do przesyłania YouTube pomaga użytkownikom w sposób niezawodny przesyłać do witryny duże pliki (do 20 GB). Używając języka Java po stronie klienta, możemy transmitować plik w „porcjach”, sprawdzając, czy każdy fragment pliku został odebrany przed przesłaniem kolejnego. W ten sposób, jeśli połączenie sieciowe zostanie przerwane podczas przesyłania, po jego ponownym nawiązania przesyłamy po prostu ponownie poprzednią porcję pliku. Ta technologia to przesyłanie z możliwością jego wznawiania. Naszym celem jest zapewnienie twórcom filmów wideo możliwości płynnego i nienadzorowanego przesyłania dużych plików.

Dawniej po prawej stronie było przesyłanie pliku z użyciem java i można było to zaznaczyć a teraz jest tylko “więcej informacji” mimo iż nie muszę nic kliknąć by przesyłać pliki większe niż 2GB to i to po przerwaniu przesyłania nie mogę (albo nie wiem) jak wznowić przesyłanie.W zakładce filmy mam napisane Niepowodzenie (przerwano przesyłanie) i tyle.Jak tam klinka to napisze tylko ,że nie można odtworzyć filmu.Wg. zaleceń youtube’a trzeba najnowszego chrome ,którego tak czy się od nowa pobrałem mimo iż miałem najnowszy i dalej nie widzę zmian.Proszę o odpowiedź to dla mnie bardzo ważne !