Yoyo.pl problem

(pozdro) #1

Zalozylem strone na http://www.yoyo.pl i pojawil sie napis zeby usunac plik setup.php jak go usunac i doradzicie mi co zrobic zeby bylo jka najbezpieczniej na stronce bo pisalo jeszcze zeby zmienic cos na 644 ale nie wiem co HELP ME(zainstalowanego mam eXtrme pl czy cos )

(Bartekviper) #2

Wchodzisz Total Commanderem na serwer i kasujesaz plik setup.php, a potem dajesz Pliki->Zmień atrybuty i wpisujesz 644 w okienko i po robicie.

(pozdro) #3

Po koleji skad wziasc tego total commandera i jak dokladnie to zrobic

(Morgenowsky) #4

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=4&id=3

(Skr3czu) #5

Musisz się zalogowac w nim ;] i twam wszytko już bedziesz miał ja polecam FileZilla

(pozdro) #6

Zainstalowalem Total'a wchodze i co dalej robic zeby usunac ten plik setup.php bo jestem full zielony:)

(Skr3czu) #7

Zalogowałeś się do FTP jak tak to najedz na plik setup prawy przycisk myszy i usuń

(Kubai1) #8

W total'u wybierasz opcje połącz z ftp

nazwa serwera : nazwa.yoyo.pl

nazwa urzytkownika : nazwa.yoyo.pl

hasło : takie jak do konta na yoyo

szukasz pliku setup.php PPM(Prawy Przycisk Myszy) i usuń

jeśli chodzi o 664 to na pewno chodzi o wartość pliku. klikasz PPM i tam powinna być opcja zmień wartość. klikasz i wpisujesz 664

Mam nadzieję że pomogłem :wink:

(pozdro) #9

wchodze w sieć tam biore FTP polaczenie dodaje URL jakoswoja stronke wpisuje tytul pozniej haslo i pisze Loggin inncorrect. Czy ktos moglbym mi wyslac na meila radeon14@interia.pl screeny jak to zboic albo wrzucic na fotosik.pl np PLEASE

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 14:09

A jezli nie usune tego pliku setup.php i nie zmienie na 644 to co sie stanie??

(Skr3czu) #10

Ktoś badzie mógł się włamać ;]

(pozdro) #11

wchodze w sieć tam biore FTP polaczenie dodaje URL jakoswoja stronke wpisuje tytul pozniej haslo i pisze Loggin inncorrect. Czy ktos moglbym mi wyslac na meila radeon14@interia.pl screeny jak to zboic albo wrzucic na fotosik.pl np PLEASE

(Pseudokilian) #12

poczytaj sobie to pare razy az zrozumiesz ta politke ..

PAMIETAJ O POPRAWNYM WPISANIU HASLA I LOGINU!!

(pozdro) #13

Ale rboie jak napisal KUBA_12

Sesja:klan

Nazwa hosta:(moja strona bez www).yoyo.pl

Użytkownik: gierciu12.yoyo.pl

Haslo: Jak przy logowaniu do konta yoyo.pl czy do bazy danych?

Co zle robie???

Tam jest jescze napisane

Logowanie anonmyus(haslo jako e-mail)

Probowalem wszystkiego i nie dziala musze jak najszybciej zalozyc ta stronke a boje sie cos robic zeby sie nikt nie wlamal>

(Pseudokilian) #14

haslo podajesz takie jak do bazy danych..

to sie pokazuje po zakonczeniu instalacji w panelu!

Problemy z połączeniem w systemie Windows?

Jeżeli po założeniu strony i po jej aktywacji przez nasz system (w panelu strona jest oznaczona jako AKTYWNA) nie możesz zalogować się na FTP (lub wyświetlić stronę w przeglądarce internetowej) postępuj wg. przepisu:

zamknij przeglądarkę i/lub klienta FTP (koniecznie wyłącz aplikację!),

wykonaj polecenie (Start|Uruchom): ipconfig /flushdns,

ponownie włącz przeglądarkę i/lub klienta FTP i spróbuj się ponownie połączyć.

(pozdro) #15

Mam takiego pecha ze nie chce mi sie to polaczyc. Czy ktos wrzuci na forum screeny kork po kroku bo robilem jak do tej pory mi mowiliscie i nic. :frowning: :-x :cry:

(Qoompel) #16

helpzh6.th.gif

(pozdro) #17

Nadal sie nie moge polaczyc a wpisuje haslo i login taki jaki mam w meilu od yoyo.pl wpisuje moja stronke jako nazwe hosta byle co jako sesja laczy sie i pokazuje ze login inncorrect. Moze uda mi sie wyslac screen

(Skr3czu) #18

ale musisz najpierw zalogować się na yoyo.pl i tam założyć kont www i dopiero bedziesz mógł się połaczyć z ftp

(pozdro) #19

Mam juz stronke zalogowalem sie i nic

(sebastian003) #20

ja chetnie