Yoyo.pl problem

Zalozylem strone na http://www.yoyo.pl i pojawil sie napis zeby usunac plik setup.php jak go usunac i doradzicie mi co zrobic zeby bylo jka najbezpieczniej na stronce bo pisalo jeszcze zeby zmienic cos na 644 ale nie wiem co HELP ME(zainstalowanego mam eXtrme pl czy cos )

Wchodzisz Total Commanderem na serwer i kasujesaz plik setup.php, a potem dajesz Pliki->Zmień atrybuty i wpisujesz 644 w okienko i po robicie.

Po koleji skad wziasc tego total commandera i jak dokladnie to zrobic

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=4&id=3

Musisz się zalogowac w nim ;] i twam wszytko już bedziesz miał ja polecam FileZilla

Zainstalowalem Total’a wchodze i co dalej robic zeby usunac ten plik setup.php bo jestem full zielony:)

Zalogowałeś się do FTP jak tak to najedz na plik setup prawy przycisk myszy i usuń

W total’u wybierasz opcje połącz z ftp

nazwa serwera : nazwa.yoyo.pl

nazwa urzytkownika : nazwa.yoyo.pl

hasło : takie jak do konta na yoyo

szukasz pliku setup.php PPM(Prawy Przycisk Myszy) i usuń

jeśli chodzi o 664 to na pewno chodzi o wartość pliku. klikasz PPM i tam powinna być opcja zmień wartość. klikasz i wpisujesz 664

Mam nadzieję że pomogłem :wink:

wchodze w sieć tam biore FTP polaczenie dodaje URL jakoswoja stronke wpisuje tytul pozniej haslo i pisze Loggin inncorrect. Czy ktos moglbym mi wyslac na meila radeon14@interia.pl screeny jak to zboic albo wrzucic na fotosik.pl np PLEASE

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 14:09

A jezli nie usune tego pliku setup.php i nie zmienie na 644 to co sie stanie??

Ktoś badzie mógł się włamać ;]

wchodze w sieć tam biore FTP polaczenie dodaje URL jakoswoja stronke wpisuje tytul pozniej haslo i pisze Loggin inncorrect. Czy ktos moglbym mi wyslac na meila radeon14@interia.pl screeny jak to zboic albo wrzucic na fotosik.pl np PLEASE

poczytaj sobie to pare razy az zrozumiesz ta politke …

PAMIETAJ O POPRAWNYM WPISANIU HASLA I LOGINU!!

Ale rboie jak napisal KUBA_12

Sesja:klan

Nazwa hosta:(moja strona bez www).yoyo.pl

Użytkownik: gierciu12.yoyo.pl

Haslo: Jak przy logowaniu do konta yoyo.pl czy do bazy danych?

Co zle robie???

Tam jest jescze napisane

Logowanie anonmyus(haslo jako e-mail)

Probowalem wszystkiego i nie dziala musze jak najszybciej zalozyc ta stronke a boje sie cos robic zeby sie nikt nie wlamal>

haslo podajesz takie jak do bazy danych…

to sie pokazuje po zakonczeniu instalacji w panelu!

Problemy z połączeniem w systemie Windows?

Jeżeli po założeniu strony i po jej aktywacji przez nasz system (w panelu strona jest oznaczona jako AKTYWNA) nie możesz zalogować się na FTP (lub wyświetlić stronę w przeglądarce internetowej) postępuj wg. przepisu:

zamknij przeglądarkę i/lub klienta FTP (koniecznie wyłącz aplikację!),

wykonaj polecenie (Start|Uruchom): ipconfig /flushdns,

ponownie włącz przeglądarkę i/lub klienta FTP i spróbuj się ponownie połączyć.

Mam takiego pecha ze nie chce mi sie to polaczyc. Czy ktos wrzuci na forum screeny kork po kroku bo robilem jak do tej pory mi mowiliscie i nic. :frowning: :-x :cry:

helpzh6.th.gif

Nadal sie nie moge polaczyc a wpisuje haslo i login taki jaki mam w meilu od yoyo.pl wpisuje moja stronke jako nazwe hosta byle co jako sesja laczy sie i pokazuje ze login inncorrect. Moze uda mi sie wyslac screen

ale musisz najpierw zalogować się na yoyo.pl i tam założyć kont www i dopiero bedziesz mógł się połaczyć z ftp

Mam juz stronke zalogowalem sie i nic

ja chetnie